تازه ها

اخبار ويژه فرهنگ و هنر

مصطفی کافی
کافی گفت :خبر آزادی خرمشهر، شاید به جرات می توان گفت یکی از بزرگترین دستآوردهای ایران از آغاز انقلاب تا به اکنون می باشد.
امام جمعه مشگین‌شهر:
امام جمعه مشگین‌شهر گفت: فتح خرمشهر نشان از اراده پولادین ملت بود که با پایداری و دشمن شناسی و عزم جدی دفاع کردند و زمینه شکست دشمن را فراهم کردند.
	خرمشهر قهرمان، تجلی اراده ملی و دفاع از تمام ارزش هاست
کارشناس مسائل مذهبی مطرح کرد:
کارشناس مسائل مذهبی اظهار داشت: سوم خرداد و آزادسازی خرمشهر قهرمان نماد اقتدار ملی، تجلی اراده انقلابی و دفاع از تمامیت ارزش های اسلامی در مقابل دشمن تا دندان مسلح بود.
کلیه مدارس اردبیل روز شنبه بعد از انتخابات (30 اردیبهشت‌ماه) تعطیل اعلام شد.
از صدقه سری بی دردی برخی مسئولان!
آموزش و پرورشی‌های استان اردبیل گرچه در این تنگناهای اقتصادی دغدغه نان هم دارند اما غمشان چیزی مهتر از درد نان است ؛آنها دغدغه تربیت دارند و می گویند تربیت اسلامی از صدقه سری بی دردی برخی مسئولان، به حاشیه رانده شده است.
 جشن تکلیف دانش آموزان در گیوی برگزار شد/تصاویر
آیین جشن تکلیف دانش آموزان دختر پایه سوم ابتدایی بصورت نمادین در مسجد باب الحوائج شهر گیوی با حضور امام جمعه شهرستان، مدیر آموزش و پرورش و اولیای دانش آموزان برگزار شد.
آیت الله عاملی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل در پی درگذشت سه تن از معلمان در حادثه رانندگی در جاده مشگین شهر - مغان پیام تسلیتی صادر کرد.
یادداشت/ شعبانعلی رمضانیان
حضرت آقا امسال در بخشی از فرمایشاتشان فرمودند؛ "گزارشهایی که به من می رسد نشان می دهد که یک جریان در کشور سعی می کند آموزش و پرورش را از چشم ها بیندازد، ارزش آموزش و پرورش را و اعتماد به آموزش و پرورش را در دلها از بین ببرد: مقاصدی دارند، این از بیرون هم هدایت می شود و ..."
 درخشش هنرمند کوثری دربیستمین جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی کشور
پری ملکی گلندوز در دومین نشست تخصصی آموزشی دبیران کانون های تئاتر سراسر کشور به عنوان یکی از 5 نماینده کانون‌های تئاتر دانشگاهی سراسر کشور برگزیده شد.
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان:
مصطفی کافی گفت : این جشنواره در سه مرحله آموزشگاهی، منطقه ای و استانی برگزار می شود و از منتخبین استانی به نحو احسن تجلیل بعمل خواهد آمد.
وزیر آموزش و پرورش در پیامی، درگذشت ۳ تن از فرهنگیان استان اردبیل را تسلیت گفت.
 حال و هوای گیوی در اعیاد شعبانیه/تصاویر
این روز ها شهر گیوی همچون دیگر شهرهای استان اردبیل سراسر جشن و سرور شده و مردم این شهر با برگزاری مراسمات متنوع فرهنگی میزبان اعیاد شعبانیه هستند.
	پرهام اسماعیل زاده بعنوان فرماندار جوان شهرستان کوثر معرفی شد
در اقدامی نمادین و به مناسبت هفته ی جوان؛
در اقدامی نمادین و در گرامیداشت هفته ی جوان پرهام اساعیل زاده، ورزشکار جوان کوثری بر مسند فرمانداری کوثر تکیه زد.
رئیس سازمان بسیج هنرمندان استان اردبیل خبر داد؛
رئیس سازمان بسیج هنرمندان استان اردبیل گفت: پنجمین سوگواره استانی داستان و شعر عاشورایی حدیث عشق در مشگین‌شهر برگزار می‌شود.
جمعی از فرهنگیان استان اردبیل با مضای طومار "نه به سند 2030 "، توقف هرچه سریع این معاهده را خواستار شدند.

صفحه‌ها