تازه ها

اخبار ويژه فرهنگ و هنر

نماز جمعه بزرگترین پایگاه دینی فرهنگی نظام اسلامی است
امام جمعه کوثر:
خطیب جمعه کوثر گفت: نماز جمعه بزرگترین پایگاه نظام اسلامی است و لازم می باشد برای برپایی این فریضه بزرگ و الهی ستاد نماز جمعه ای قدرتمند و خلاقی را داشته باشیم.
 جای خالی فرهنگ"سینما"یی درگیوی/وقتی دست مردم به"عمار"نمی رسد
شهر گیوی از چالش های نخست حوزه فرهنگ سینمایی رنج می برد، نبود یک خانه سینما یا تماشا خانه در مرکز شهر که درصد بیشتری از فرهنگ ایرانی و اسلامی را به جامعه انتقال می دهد، بیش از پیش احساس می شود.
معاون هماهنگ کننده سپاه استان اردبیل:
معاون هماهنگ کننده فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل گفت: نخستین کاروان راهیان نور متشکل از 700 نفر از بسیجیان زن و مرد محلات اردبیل عازم مناطق عملیاتی شمالغرب کشور شدند.
با حضور مسئولان شهرستان و استانی/
با حضور مسئولان شهرستان و استانی سینما پل‌معلق در مجموعه گردشگری نور سبلان شهرستان مشگین‌شهر افتتاح شد.
 امروز 17 مرداد، اینجا گیوی، خبرنگاران در تحریمِ تقدیر هستند!
امروز پر احساس ترین روزهای شیرین یک خبرنگار در پس تحریم ها و تهدید های اخلاقی و شغلی است، 17 مرداد، اینجا گیوی، خبرنگاران در تحریم تقدیر هستند!
 پبام تبریک دکتر خالقی بمناسبت روز خبرنگار
بشیر خالقی، نماینده شهرستان های کوثر و خلخال در پیامی 17 مرداد روز خبرنگار را به همه جهادگران عرصه خبر و جنگ نرم بخصوص خبرنگاران شهرستان های کوثر و خلخال تبریک گفت.
	شعر/ روزت خوش است خسته نباشی خبرنگار
به مناسبت 17 مرداد؛
استاد شعر و ادب، گودرز حاتمی شاعر توانا و خوش ذوق کوثری امروز 17 مرداد همزمان با روز پرافتخار خبرنگار، شعری را با عنوان «روزت خوش است خسته نباشی خبرنگار» سروده است.
پیام مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان اردبیل بمناسبت روز خبرنگار:
مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان اردبیل گفت: کتابخانه های عمومی نیز همچون خبرنگاران، رسالت کاری خویش را توزیع عادلانه دانش و آگاهی در جامعه، آگاهی بخشیدن به مردم و ارتقاء سطح دانسته های شهروندان می داند.
در نشست معاون سیاسی استاندار اردبیل با خبرنگاران مطرح شد؛
در نشستی تحت عنوان « نشست صمیمی و دوستانه معاون سیاسی با اصحاب رسانه» عموم خبرنگاران استان اردبیل از تبعیض، تهدید، فشار، عدم حمایت و بی توجهی و پاسخ گو نبودن مدیران به رسانه ها بشدت انتقاد کردند.
 17 مرداد؛ روزی که در تقویم مسئولان به راحتی ورق خورد!
پس از 364 روز تلاش شبانه روزی و بدون حتی یک روز تعطیلی آیا مسئولین نمی توانند حتی یک ساعت پای درد و دل های فعالان عرصه خبر بنشینند؛ امروز 17 مرداد روز خبرنگار همان روز است که در تقویم مسئولان به راحتی ورق می خورد!
	باز هم قلمم نمی‌گذارد نفسی تازه کنم
17 مرداد؛ تنها یک روز است اما ملموس از کوشش‌های بی‌دریغ که تمام روز های سال را در بهبهه این همه تبعیض و تضعیف و گاهی هم تعریف سپری می کند، امروز جاودانه ترین روزی است که با ورق زدن تقویم آن تارک درخشنده و غرور آفرین را می نگرید.
شهردار اردبیل خبر داد:
شهردار اردبیل از احداث پارک فرهنگ و هنر در ورودی جدید دریاچه شورابیل خبر داد.
همزمان با ولادت امام رضا(ع)/
همزمان با ولادت امام رضا(ع) برنامه زنده ترشا شیرین با پخش زنده از شبکه سبلان و با اجرای برنامه‌های شاد و متنوع برگزار شد.
مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل:
ناصری با اشاره به اینکه تعداد 85 مدرسه در کل استان برای اجرایی کردن طرح هجرت 3 هدف گذاری شده است، گفت: 2500 دانش آموز در قالب طرح هجرت 3 با همکاری بسیج سازندگی و بسیج دانش آموزای به منظور زیبا سازی، بازسازی و برگزاری برنامه های مختلف به مناطق 19 گانه استان اعزام خواهند شد.
معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش اردبیل خبر داد؛
مصطفی کافی گفت: تعداد 485 نفر از دانش آموزان استان اردبیل که تا به حال به زیارت حرم امام رضا ( علیه السلام ) نرفته اند، در طول تابستان به مشهد مقدس اعزام خواهند شد.

صفحه‌ها