• مسئول سازمان بسیج سازندگی کشور:
    مسئول سازمان بسیج سازندگی کشور در اردبیل با بیان اینکه بسیج سازندگی حامی جهادگران در محرومیت زدایی و پیشرفت است، گفت: این سازمان تلاش می کند تا آرمان های انقلاب را در کنار مستضعفین، جامه عمل بپوشاند.

تازه ها

اخبار ويژه اجتماعی

مسئول سازمان بسیج سازندگی کشور:
مسئول سازمان بسیج سازندگی کشور در اردبیل با بیان اینکه بسیج سازندگی حامی جهادگران در محرومیت زدایی و پیشرفت است، گفت: این سازمان تلاش می کند تا آرمان های انقلاب را در کنار مستضعفین، جامه عمل بپوشاند.
در نخستین سفر استانی به استان اردبیل ؛
سردار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور در منزل شهید علی آقایی حضور یافت و با خانواده این شهید والامقام دیدار کرد.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خبرداد
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل از انتخاب پژوهشگر اردبیلی به عنوان خادم فرهنگ رضوی خبرداد و گفت: استان اردبیل نیز به خاطر برگزاری موفقیت آمیز چهارمین دوره همایش بین المللی گفتگو و مناظرات رضوی مورد تجلیل قرار گرفت.
معاون آمار و اطلاعات سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان اردبیل:
معاون آمار و اطلاعات سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان اردبیل گفت: 71 درصد خانوارهای استان اردبیل مالک خانه و بیش از 19 درصد مستاجر هستند که در شهرهای مختلف استان ساکن هستند.
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی:
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: در حال حاضر تولیدکنندگان برای افزایش قیمت توجهی به توان مردم ندارند، علیرغم فشارهای بسیاری که به مردم وارد می‌شود قیمت چای در سال گذشته افزایش چند برابری داشت وهیچ فرد و نهادی نیز به آن توجهی نکرد.
در نامه قرارگاه احمدی روشن شهرستان پارس آباد به رئیس قوه قضائیه مطرح شد
قرارگاه شهید احمدی روشن شهرستان پارس آباد مغان با ارسال نامه ای سرگشاده به رئیس قوه قضائیه خواستار ورود قوه قضائییه به پرونده کشت و صنعت مغان شد.
مدیرکل مدیریت بحران استان اردبیل خبرداد
مدیرکل مدیریت بحران استان اردبیل با حضور در روستای تولون شهرستان گرمی، از نزدیک در جریان اقدامات صورت گرفته دستگاه های ذیربط در خصوص جبران خسارات طوفان اردیبهشت ماه سالجاری در این روستا قرار گرفت.
توسط باغدار خیراندیش انجام گرفت
یکی از باغداران شهر هیر، دو اصله از درختان باغات میوه خود را به بنیاد حمایت از کودکان بی سرپرست و مبتلا به سرطان استان اردبیل اهدا کرد.
استاندار اردبیل
استاندار اردبیل با بیان اینکه اردبیل از پتانسیل بالایی در بحث گردشگری برخوردار است، لزوم جذب سرمایه گذار کلان در منطقه را یادآور شد و گفت: با برنامه ریزی مناسب و جذب سرمایه گذار می توان از زمستان برای شکوفایی اقتصاد استان استفاده کرد.
استاندار اردبیل:
استاندار اردبیل گفت: انتقال پادگان اردبیل به خارج از شهرقطعی است و قرار است در یک طراحی مناسب میدانی شبیه نقش جهان در محل این پادگان عملیاتی شود .
یوسف معزی اردبیلی شاعر آیینی و عاشورایی استان اردبیل در سن ۷۷سالگی در اردبیل درگذشت.
کارشناس مسائل اجتماعی و دینی؛
یک کارشناس مسائل اجتماعی و دینی با بیان اینکه تغییر مُد در جامعه ناشی از بمباران تبلیغاتی در سایت های خرید و فروش و رسانه های غربی است، گفت: این امر ناکار آمدی متولیان امر فرهنگ در ترویج پوشش های اسلامی را نشان می دهد.
گزارش فیلم
همزمان با دهه کرامت مراسم بزرگداشت یکصدمین سالگرد کرامت حضرت عباس(ع) با حضور جمعی از دلدادگان آن حضرت در مسجد معجز اردبیل برگزار شد.
مسئول سازمان بسیج هنرمندان کشور
مسئول سازمان بسیج هنرمندان کشور با بیان اینکه بسیج همواره محدودیت ها را مغلوب کرده است، گفت: راه اندازی گروه های هنری بسیج در اقصی نقاط کشور، منجر به شکوفایی هنر انقلابی و ارزشی در کشور خواهد شد
مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری اردبیل
مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری اردبیل هفته حجاب و عفاف را فرصت اطلاع رسانی و فرهنگ سازی دانست و گفت: با آموزش دادن به نسل جدید می توان در حفظ حجاب و عفت در جامعه موثر بوده و با ترویج امر به معروف و نهی از منکر آینده ای سالم برای جامعه ترسیم کرد.

صفحه‌ها