تازه ها

اخبار ويژه اجتماعی

به علت تصادف دو خودروی پیکان و پراید در جاده ارجستان - سرعین یک نفر کشته و 10 نفر مصدوم شدند.
عکس/ وضعیت نابسامان محل احداث پارک بانوان پارس آباد مغان
پارک بانوان پارس آباد مغان با گذشت چندین ماه از آغازعملیات احداث، بلاتکلیف به حال خود گذاشته شده است.
با حکم استاندار اردبیل صورت گرفت؛
استاندار اردبیل در حکمی مهدی بخشی و یاور گنجی را به ترتیب به سمت معاون فرماندار شهرستان و بخشدار مرکزی نیر منصوب کرد.
طرح ها و پروژه های عمرانی در شهرستان نیر پس از مدت ها همچنان از پیشرفت قابل قبولی برخوردار نیستند.
استاندار اردبيل در جریان بازدید از ايستگاه طرح ایمنی و سلامت مسافران نوروزی شهرستان پارس آباد میثاق نامه کمپین "نه به تصادفات جاده‌ای" را امضا کرد.
منطقه نمونه گردشگری مجتمع آبگرم گیوی که همه ساله برای اجاره به مزایده گذاشته می شود، سال 96 نیز این مزایده با قیمت 750 میلیون تومان به بخش خصوصی واگذار شد؛ درحالی که از این مبلغ ریالی هم برای توسعه منطقه توریستی شهر گیوی تخصیص نمی یابد.
رئیس حفاظت محیط‌ زیست پارس‌آباد خبر داد:
رئیس حفاظت محیط‌ زیست شهرستان پارس‌آباد گفت: با همکاری و تلاش همکاران پاسگاه مرزی پیرایواتلو و محیط‌بانان شهرستان پارس‌آباد، آتش‌سوزی اراضی جنگلی حاشیه رودخانه ارس با موفقیت مهار شد.
در پي عدم تعيين و تكليف روستاها؛
اهالي عشاير محدوده نشين كشت و صنعت مغان در اعتراض به عدم تعيين و تكليف و محروم از امكانات اوليه زندگي در مقابل فرمانداري شهرستان پارس آباد تجمع كردند.
کارشناس مسائل اقتصادی مطرح کرد:
کارشناس مسائل اقتصادی گفت: مسئولین می بایست در همین ابتدای کار ایده ای نوین، اندیشمندانه و توجهی اورژانسی در رابطه با اقدام و عمل به اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال داشته باشند تا ضمن ایجاد فرصت های شغلی، تولید ملی نیز مورد حمایت قرار گیرد.
فرماندار شهرستان مشگین‌شهر گفت: مرگ جوان مشگین‌شهری در یکی از روستاهای این شهرستان اتفاق افتاده و این موضوع هیچ ربطی به مجموعه گردشگری پل معلق ندارد.
اعضای شورای شهر و شهرداری باید در مقابل کم کاری‌های خود پاسخ گو باشند و نسبت به رفع مشکلات مردم برنامه ریزی کنند نه اینکه مردم را محکوم کنند که توقعاتشات از شهرداری و یا شورای شهر بیشتر شده است.
گزارش تصویری /
کی از مناطق گردشگری شهرستان خلخال در ایام نوروز دریاچه سد فینارود در بالادست روستای خوجین خلخال در جاده خلخال به اسالم است.
فروش تخم مرغ های تولید اردیبهشت ۹۶ در برخی مغازه ها+عکس
در برخی مغازه ها تخم مرغ هایی با تاریخ تولید اردیبهشت ۹۶ به فروش می رسد که مردم باید مراقب این مغازه ها باشند.
فرماندار وقت مشگین‌‌شهر یکی از اولویت‌های اساسی شهرستان را ثبت ملی فطیر به نام مشگین‌شهر عنوان کرده بود اما با تغییر کابینه دولت در شهرستان ثبت ملی فطیرمشگین به فراموشی سپرده شد.
آرمیدن شهرستان نیر در دامنه سبلان موجب شده است از 75 دهنه چشمه آبگرم جوشان استان، 13 چشمه در این شهرستان بجوشد و محلی برای رفع خستگی و کسب آرامش مسافران نوروزی باشد.

صفحه‌ها