تازه ها

اخبار ويژه اجتماعی

سرهنگ آقا محمدی مطرح کرد؛
رئیس پلیس راهور استان اردبیل با اشاره به فرهنگ ترافیک و آموزش کاربران ترافیک در سطح استان گفت: در 9 ماه گذشته آموزش کاربران ترافیک از 70درصد عبور کرده است.
مدیر کل بنیاد مسکن استان اردبیل خبر داد؛
مدیر کل بنیاد مسکن استان اردبیل گفت: طرح هادی 15 روستای استان اردبیل با اعتباری بالغ بر 70 میلیارد ریال در دهه مبارک فجر مورد افتتاح قرار خواهد گرفت.
 حال و روز "تقریبا هیچ" مدیریتی و بودجه ای شهرستان کوثر!
گرچه در سال های اخیر ایران اسلامی با مشکلات مالی بسیاری دست و پنجه نرم کرده است و دولت نیز با تلاش در عرصه های متعدد در این خصوص دستاوردی "تقریبا هیچ" را به دست آورده است ولی نمی توان همه مسائل و مشکلات کشور را به بدعهدی استکبار ارتباط داد.
 نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس
نماینده مردم خلخال وکوثر در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم خلخال وکوثر در مجلس شورای اسلامی گفت:تلاش مسئولین شهرستان برای ایجاد اشتغال در روستای اسکستان ستودنی است.
معاون مدیر کل کتابخانه های عمومی استان اردبیل خبر داد؛
معاون مدیر کل کتابخانه های عمومی استان اردبیل گفت: هشت کتابخانه در سطح استان اردبیل در حال احداث است.
با حضورمسولین استانی ؛
در مراسمی با حضور فرمانده تیپ 37 سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل سرپرست جدید فرماندهی سپاه خلخال معرفی شد.
برخی از معابر پرتردد شهر به علت افزایش ترافیک و نبود مسیر مناسب برای رفت و آمد نارضایتی عمومی را به همراه داشته و از شهردار مشگین‌شهر خواستار رفع این مشکل هستند.
بارش برف در نیر مناظر زیبایی را به وجود آورده است.
فرمانده انتظامی پارس آباد مغان خبر داد؛
فرمانده انتظامی پارس آباد مغان از کشف 2 تن و 703 كيلو پنیر غیر بهداشتی و غیر قابل مصرف در این شهرستان مرزي خبر داد.
حادثه پلاسکو، یک محک و تلنگری تمام عیار برای مسئولین/3 خوردروی آتشنشانی در برابر بحران 101 روستای کوثر!
حادثه پلاسکو، یک محک و تلنگری تمام عیار برای مسئولین؛
حادثه غم بار پلاسکو و شهادت چند تن از آتش نشانان فداکار کشورمان تلنگری است برای مردم و مسئولین دستگاه های اجرایی، بخصوص مدیریت بحران شهرستان کوثر تا حداکثر تلاش خود را برای تجهیز پای لنگ ناوگان مدیریت بحران شهری انجام دهند.
شهدا راهی را آغاز کردند که پایانش جاودانگی در محضر حضرت حق بود واینکه سربازان ولایت در رهروی از این شهدا آغاز و پایان کار خود را دیدار با شهداء قرار داده اند.
رئیس اداره حفاظت محیط زیست پارس آباد گفت: در چهار ماه گذشته، 42 صیاد و شکارچی غیرمجاز در شهرستان پارس آباد دستگیر شدند.
رئیس پارلمان محلی اردبیل گفت: علاوه بر 5 ایستگاه فعال آتش‌نشانی اردبیل، اگر 2 ایستگاه در دست اجرای آتش‌نشانی این شهر هم به بهره برداری برسد باز هم، ایستگاه های آتش‌نشانی اردبیل در حد استاندارد نخواهد بود.
به دنبال حادثه تلخ آتش سوزی و ریزش ساختمان 17 طبقه پلاسکو جمعی از بسیجیان گردان های بسیج شهرستان اردبیل با حضور در ایستگاه شماره دو آتش نشانی اردبیل و اهدائ شاخه گل به کارکنان ابراز همدردی کردند.
در شرایطی که ضعف مديريتي كه به استناد حوادث ريز و كوچك چندسال اخير در استان اردبيل، مسبوق به سابقه است، باید اميدوار بود که واقعه تلخ و شوکه‌کننده ساختمان پلاسکو تهران تلنگری باشد برای اینکه دیگر شاهد نوشداروها بعد از مرگ سهراب نباشیم.

صفحه‌ها