تازه ها

اخبار ويژه اجتماعی

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان اردبیل گفت: خیران اردبیلی رئیس بازسازی 500 مترمربع از صحن حضرت زهرا(س) برعهده گرفتند.
در راستای ترویج فرهنگ فاطمی نهمین نمایشگاه یاس کبود در پارس آباداز ۹ تا۲۰ بهمن ماه دایر خواهد شد.
ویژگی های یک نماینده ایده آل مجلس از نگاه دانشجویان اردبیل؛
جمعی از دانشجویان اردبیل به تبیین ویژگی های یک نماینده خوب در مجلس پرداخته و گفتند: یک نماینده خوب فردی است که امکان برخورداری از ظرفیت های حداکثری را برای حوزه ی انتخابیه خود به ارمغان بیاورد.
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان اردبیل خبر داد؛
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان اردبیل گفت: 2 تن لوازم آرایشی و بهداشتی و مواد خوراکی فاسد در اردبیل امحا شد.
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اردبیل از برپایی نمایشگاه نقاشی «یاران کوچک انقلاب» در اردبیل خبر داد.
طبق اعلام رییس اداره هواشناسی خلخال، دمای هوای این شهر در شب گذشته و صبح امروز به 19 درجه زیر صفر رسید.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اردبیل:
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اردبیل گفت: با اینکه اخیرا طبق مصوبه مجلس رسیدگی به بیمه تکمیلی امور ایثارگران بر عهده بنیاد شهید گذاشته شده و طبق این مصوبه باید بودجه مورد نظر نیز تزریق شود اما تاکنون این اتفاق نیفتاده است.
مدیر کل حفاظت محیط زیست استان اردبیل:
مدیر کل حفاظت محیط زیست استان اردبیل گفت: ۱۰ واحد عنوان صنایع آلاینده در این استان شناسایی شده که از این تعداد ۴ واحد در حوزه هوا و ۶ واحد به علت آلودگی پساب و آب و خاک است.
مدیرکل اجتماعی و فرهنگی استانداری اردبیل؛
مدیرکل اجتماعی و فرهنگی استانداری اردبیل گفت: براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده نمایشگاه دستاوردهای ۴۰ ساله انقلاب اسلامی برگزار می‌شود.
اصغر شکیبا
مدیرکل اسبق فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل:
مدیرکل اسبق فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل مهم‌ترین دستاورد فرهنگی انقلاب اسلامی را رهایی از رسوخ فرهنگ استعماری غرب و بیداری اسلامی دانست و گفت: قدرت نه گفتن به افکار و اندیشه‌های سلطه‌گران عالم در کنار رسیدن به خود باوری و استقلال‌طلبی مهمترین آرمان انقلاب است.
رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل گفت: با هدف معرفی و تبیین خدمات انقلاب اسلامی ایران در طول 40 سال گذشته کارنامه 40 ساله انقلاب اسلامی در استان تدوین می‌شود.
مسئول قرارگاه فاطمه الزهرا (س) اردبیل:
مسئول قرارگاه حضرت فاطمه زهرا (س) گفت: همایش علمداران ۳ با هدف تکریم و تجلیل از خادمین حسینی، انقلابی و فعالان حوزه های قرآنی، هنری و رسانه استان اردبیل چهار بهمن ماه در سالن ولایت اردبیل برگزار می شود.
هنرواره حبیب با تجلیل از نفرات برگزیده در 3بخش عکس، فیلم و نمایش به کار خود پایان داد.
طبق اعلام اداره کل آموزش و پرورش استان اردبیل برخی مدارس پیش دبستانی و ابتدایی در جنوب و مرکز استان به علت سرما و برف تعطیل شد.
بسیج رسانه استان اردبیل با صدور بیانیه ای دستگیری «مرضیه هاشمی را محکوم کرد .

صفحه‌ها