تازه ها

اخبار ويژه بین الملل

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی در تبیین علل مذاکره نکردن با آمریکا فرمودند: جنگی به وقوع نمی ‌پیوندد و گزینه قطعی ملت ایران مقاومت است.
باحضور اندیشمندانی از ترکیه برگزار شد؛
همایش بین المللی "تازه های پژوهش در علوم ورزشی" با حضور اندیشمندان سراسرکشور و میهمانانی از کشور ترکیه در دانشگاه محقق اردبیلی برگزار شد.
در دوران اوباما و وزارت خارجه خانم کلینتون به بهانه دیپلماسی دیجیتال، پروژه‌های وسیع سایبری علیه ایران سازماندهی شد؛ مرکز مرصاد وابسته به جبهه سایبری انقلاب اسلامی پس از یک سال موفق به شناسایی ابعاد تشکیلاتی و فعالان این پروژه شده است.
دم خروس رسانه های معاند بیرون زد
ساعتی پیش تصاویری در شبکه های اجتماعی مبنی بر زخمی شدن چند نفر از ساکنین روستای جلیزی در درگیری با نیروهای انتظامی منتشر شده است که بررسی ها حاکی از این است که تصاویر منتشر شده مربوط به زخمی های حادثه اخیر دزفول و اندیمشک بوده است
نماینده مردم اردبیل،نیر، نمین و سرعین در گفتگو با سبلان ما:
نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی از تصویب قوانین دو فوریتی مجلس برای تحقق شعار سال رونق تولید در کشور خبرداد.
رهبر معظم انقلاب در حرم امام رضا(ع):
رهبر معظم انقلاب تاکید کردند: به کوری چشم دشمنان، تقویت بنیه دفاعی را ادامه خواهیم داد و تحت فشار دیگران قرار نخواهیم گرفت.
گزارش اختصاصی سبلان ما از بازتاب سخنرانی رهبر معظم انقلاب در رسانه های خارجی؛
خبرگزاری رویترز نوشت: آیت‌الله علی خامنه‌ای امروز پنجشنبه اعلام کرد که ایران علیرغم فشار آمریکا و متحدانش برای برچیدن برنامه موشکی این کشور، مصمم به تقویت توانمندی‌های دفاعی خودش است
موزه جنت سرا
مدیرکل میراث فرهنگی استان
مدیرکل میراث فرهنگی استان از راه اندازی موزه جنت سرا در مجموعه شیخ صفی الدین اردبیلی خبرداد و گفت: در این نمایشگاه عظمت صفویه به نمایش گذاشته می شود.
باحکم رئیس اتحادیه تکواندو آسیا :
حافظ مهدوی داور بین‌المللی اردبیلی و رییس کمیته داوران فدراسیون تکواندو ایران به عنوان نایب رئیس داوران اتحادیه آسیا منصوب شد
یادواره شهدای بخش ثمرین اردبیل در روستای شیخ احمد برگزار شد
با حضور نماینده ولی فقیه در استان
یادواره شهدای بخش ثمرین اردبیل با حضور نماینده ولی فقیه در استان و فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) در روستای شیخ احمد برگزار شد.
«محمد جواد ظریف» وزیر امور خارجه از سمت خود کناره‌گیری کرد.
به دنبال کودتای آمریکایی در ونزوئلا دانشجویان در محكوميت این اقدام آمریکا در کشور ونزوئلا فردا در دانشگاه های سراسر کشور تجمع می کنند.
فرمانده مرزبانی ‌ایران:
فرمانده مرزبانی ‌ایران گفت: در حال حاضر آرامش کامل در تمامی مرزهای کشور برقرار بوده و مرزهای ‌ایران با همسایگانش برخلاف برخی کشورها که دیوارکشی و انسداد مرزی می‌کنند، مرزهای صلح و دوستی و تفاهم است.
فرمانده مرزبانی جمهوری آذربایجان:
فرمانده مرزبانی جمهوری آذربایجان با بیان اینکه آرامش و صلح موجود در مرز بین دو کشور به صورت کامل برقرار است، گفت: ‌مردم آذربایجان با آرامش کامل به ایران سفر می‌کنند.
دبیر شورای تحقیقات استان اردبیل:
دبیر شورای تحقیقات استان اردبیل گفت: دستاوردهای پژوهشی فناوران را یکی از موفقیت‌های بزرگ انقلاب اسلامی است و ایران رتبه اول تولید علم در منطقه و رتبه 16 تولید علم در جهان را داراست .

صفحه‌ها