تازه ها

اخبار ويژه بین الملل

در نشست با فرمانده قرارگاه خاتم اتخاذ شد؛
در نشست مسئولان استان اردبیل با فرمانده قرارگاه خاتم الانبیاء (ص) پیشبرد پروژه‌های بزرگ عمرانی استان در دستور کار قرار گرفت.
مشاور رئیس مجلس شورای اسلامی :
مشاور رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: ایران می تواند در سطح آبراههای بین المللی مانع سوخت رسانی به متحدان آمریکا در اعمال تحریم ها شود.
گزارش فیلم؛
حضرت محمد (ص) بهترین اسوه و الگو برای جامعه بشریت جهان اسلام بود.
نماینده مردم اردبیل:
نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس با اشاره به طرح حذف دلار از معاملات گفت:غول های اقتصادی و گردشگری مشتاق حذف دلار از معاملات هستند.
شکایت دانشجویان دانشگاه آزاد اردبیل در خصوص تحريم هاي آمريكا  به دادگاه لاهه
دانشجویان دانشگاه آزاد اردبیل با تنظیم شکایت نامه ای به کمیساریای عالی حقوق بشر در سازمان ملل متحد، و سایر مجامع بین المللی و جهانی خواستار رسیدگی حقوق ملت ایران در مناسبات جهانی شدند.
نظر نمایندگان مجلس درباره طرح حذف دلار از معادلات؛
مجلس شورای اسلامی به عنوان قانون گذار برای تسهیل اقدامات پیشگیرانه دولت طرح ها و پیشنهاداتی را در پیش دارد که می توان از آنها تحت عنوان آماده باش مجلس برای مقابله با تحریم ها یاد کرد. طرح هایی که هر یک به نوبه خود می تواند اولا از آسیب های احتمالی تحریم های جدید آمریکا جلوگیری کرده و از طرفی دیگر، قدمی برای مقابله با اقدامات خصمانه ترامپ علیه ایران باشد.
در روز 13 آبان؛
همزمان با سراسر کشور هزاران اردبیلی با حضور در راهپیمایی استکبار ستیزی شعار مرگ بر آمریکا سر داده و همگی بر تبدیل کردن تهدیدها و تحریم های ظالمانه به فرصت های بالقوه وبالفعل تاکید کردند.
با زائران اربعین-82/روایت خبری، تصویری خبرنگاران اعزامی دانا از کربلا؛
تعداد خودروهایی که قصد وارد شدن به شهر کربلا را دارند بسیار زیاد است و این خودرو ها باعث به وجود آمدن ترافیکی به طول 20 کیلومتر در ورودی شهر کربلا شده است.
در لیگ دسته یک کشور عمان انجام شد؛
امید نصرتی 27 ساله بازیکن خلخالی اهل روستای نساز پس از بازی در تیم های لیگ برتری ایران و لیگ یک باکو به تیم نادی السمایل کشور عمان پیوست.
جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در نامه‌ای به مجمع تشخیص مصلحت نظام، ارجاع لوایح الحاق ایران به کنوانسیون پالرمو و اصلاح قانون مبارزه با پولشویی را خلاف قانون دانستند.
امام جمعه اردبیل:
امام جمعه اردبیل با اشاره به اجتماع عظیم اربعین گفت: اجتماع عظیم اربعین مانور وحدت و اتحاد و نمایش قدرت مسلمان‌ها و همچنین تصویر هویت اصلی امت اسلامی و جوانان ما است.
با زائران اربعین-29/
نرم‌‌افزار «طریق الحسین» با امکان پشتیبانی از سیستم عامل Android جهت استفاده‌ زائران منتشرشد.
با زائران اربعین-30/
توصیه‌های کاربردی قبل از حرکت، موارد قابل توجه در عراق، پس از ورود به خاک عراق در قالب 7 اینفو گرافی برای زائران اربعین جمع‌آوری شده که رعایت آن می‌تواند منجر به عدم بروز مشکل در این سفر معنوی و سهولت و آرامش حین آن شود.
روزنامه وطن امروز طی گزارشی به بازخوانی حمایت‌‌های بی‌محابای جریان موسوم به اصلاح‌طلب در ایران از اقدامات نمایشی محمد بن‌سلمان در عربستان سعودی پرداخته است.
رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات اردبیل:
رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان اردبیل گفت: با هدف خدمات‌رسانی به زائران پیاده‌روی اربعین ۵۰ خادم موکب اربعین‌حسینی اردبیل به کربلای معلی اعزام شدند.

صفحه‌ها