تازه ها

اخبار ويژه اقتصادی

با اینکه استان اردبیل قطب دامپروری کشور محسوب می شود اما احداث مجتمع و شهرک دامپروری "نیر" پس از وقفه چندین ساله، همچنان بلاتکلیف مانده است.
امام جمعه اردبیل:
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل گفت: پس از پیروزی انقلاب اسلامی ایران تحولات عظیمی در جامعه رخ داد که مهم‌ترین این تحولات در زمینه علم و تولید دانش جهانی است.
رئیس منابع طبیعی شهرستان گرمی:
رئیس منابع طبیعی شهرستان گرمی از اجرای شدن هشت طرح آبخیزداری با اعتبار اولیه یک میلیارد و 330 میلیون تومان در بخش انگوت شهرستان گرمی خبرداد.
گل رز هلندی
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان خلخال:
مدیرجهاد کشاورزی شهرستان خلخال از تولید سالانه بیش از یک میلیون و دویست هزار شاخه گل رز هلندی در شهرستان خلخال خبرداد.
رئیس سازمان جهاد کشاروزی اردبیل:
رئیس سازمان جهاد کشاروزی استان اردبیل از فعال شدن 120 طرح راکد بخش کشاورزی در استان خبرداد.
فرمانده انتظامی شهرستان اردبیل:
فرمانده انتظامی شهرستان اردبیل گفت: با هوشیاری ماموران انتظامی ایست و بازرسی اردبیل- مغان کامیون حامل دام قاچاق در اردبیل کشف شد.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل خبرداد:
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت: سهمیه مصوب مشاغل خانگی استان اردبیل مبلغ 290 میلیارد ریال می باشد که تاکنون مبلغ 150 میلیارد ریال ان پرداخت شده است.
در همایش "فراز و فرودهای توسعه از امیر کبیر تا امروز" مطرح شد؛
استاد دانشگاه تبریز در اردبیل با بیان اینکه توسعه در دنیا مدل واحدی ندارد، گفت: هر کشوری در دنیا به توسعه رسیده است، حرکت درونی و از داخل جامعه بوده که به توسعه منجر شده است.
مشاور رییس مجلس:
مشاور رییس مجلس شورای اسلامی گفت:خلف وعده ها لطمه جدی به هویت اروپا وارد خواهد کرد و منتظر اروپایی با توجه به اتمام وعده به قول های خود عمل کنند وگرنه ما راه خود را با قدرت ادامه می دتاهیم و روسیاهی به زغال خواهد بود.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل :
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت:عمده مشکلات موجود در این خصوص در بحث بازاریابی و فروش محصولات تولیدی مشاغل خانگی می‌باشد.
رییس سازمان صنعت معدن وتجارت استان اردبیل :
رییس سازمان صنعت معدن وتجارت استان اردبیل گفت: یکی از اصلی‌ترین چالش حال حاضر تولیدکنندگان ما افزایش سرسام‌آور قیمت کرایه حمل و نقل است که حتی به اذعان تولیدکنندگان رقم اعلام شده در این زمینه بیشتر از سایر مناطق کشور است.
یک فعال اقتصادی مشگین شهر :
یک فعال اقتصادی مشگین شهر گفت:اقتصاد لیبرال غرب همه چیز را به عهده بازار واگذار کرده است و به همین جهت حمایت از کالای داخلی بی توجه است چرا که الفبای اقتصاد لیبرالی عدم دخالت و پرداخت یارانه به کالای داخلی است
احداث معدن در زمینی به وسعت 370 هکتار در سرعین زنگ خطری برای محیط زیست این شهرستان خواهد بود.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اردبیل؛
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اردبیل گفت: رعایت استانداردهای ساخت وساز در کاهش بهینه سازی مصرف حامل های انرژی جدی گرفته شود.
رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان اردبیل؛
رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل گفت: به دنبال ارتقاء سطح کیفی و کمی تولیدات فنی و مهندسی استان و در راستای افزایش تولیدات خوشه صادرات فنی و مهندسی در استان اردبیل راه اندازی می شود.

صفحه‌ها