تازه ها

اخبار ويژه اقتصادی

	مرغ پرکشید/سیب و گوجه فرنگی نجومی شدند!
در حالی که یک ماه به عید نوروز مانده، مردم شهرستان کوثر با افزایش قیمت ناگهانی و نجومی برخی اقلام مصرفی و میوه ها مواجه شده اند.
معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی استان :
معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل گفت: طرح های راکد دام و طیور در استان با کمک مالی فعال می شود.
"تماس با مشترک مورد نظر امکان پذیر نیست" این صدای پایلوت اپراتور تلفن همراه این روزها مدام از دستگاه های ارتباطی مشترکان اصلاندوزی شنیده می شود.
فرماندار نیر :
فرماندار نیر گفت: برای تکمیل تصفیه خانه و فاضلاب شهر نیر 11میلیارد تومان اعتبار نیاز است.
ننگ نجومی
یادداشت روز صبح مغان؛
مسئولان با برچیدن ننگ نجومی بگیران و مفسدان اقتصادی شادی را بر لبان مردم نمایان کنند.
 دهمین روز از ایام الله دهه مبارک فجر در کوثر به روایت تصویر
عطر افشانی مزار شهدای گنجگاه، افتتاح تولیدی پوشاک در گیوی، نیرو رسانی به تونل های جاده سرچم، بهره برداری از واحد تولیدی دستمال کاغذی، افتتاح بهسازی و اسفالت راههای روستایی صوفلو و زاویه زرج اباد از جمله برنامه های اجرا شده و پروژه های افتتاح شده دهمین روز از ایام الله دهه مبارک فجر در کوثر بود.
 استخدام نیروی انسانی در شبکه بهداشت و درمان گرمی
شبکه بهداشت و درمان شهرستان گرمی، برای تأمین نیروی انسانی و بکار گیری در مراکز بهداشتی درمانی 4 نفر نیرو استخدام می‌کند.
گلیم و ورنی شهرستان گرمی برندسازی می شود
رئیس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان گرمی:
رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گرمی گفت: برندسازی صنایع دستی گلیم و ورنی این شهرستان، در دستور کار قرار دارد.
با حضور استاندار اردبيل؛
همزمان با هشتمين روز از دهه فجر، 107 پروژه عمرانی و خدماتي با هزینه ای افزون بر يك هزار و 440 میلیارد ریال با حضور استاندار اردبيل در پارس آباد به بهره برداری رسید.
مسئول بسیج سازندگی جامعه زنان استان اردبیل:
مسئول سازندگی جامعه زنان استان اردبیل گفت:در طی 6 ماه ،امسال به تعداد 350 نفر از کارآفرینان استان تسهیلاتی بانکی بالغ بر 40 میلیارد ریال ارائه شده است.
احیا دو طرح تولیدی در گرمی
به مناسبت دهه مبارك فجر/
در هشتمین روز از دهه مبارک فجر دو طرح مهم تولیدی کشاورزی و دامی با اعتبار بالغ بر 5میلیارد ریال در گرمی احیا شد.
افتتاح به شرط حضور وزیر! / سر "بیمارستان 32 تختوابه گیوی" دوباره بی کلاه ماند
پروژه های عمرانی و اقتصادی شهرستان کوثر این روزها در حالی افتتاح و به بهره برداری می رسند که همچنان هیچ نامی از 2 پروژه حیاتی سد گیوی و بیمارستان امام خمینی(ره) در لیست پروژه های قابل افتتاح ایام الله دهه مبارک فجر به چشم نمی خورد.
در پنجمین روز از دهه فجر انجام شد؛
بمناسبت دهه فجر چندین طرح و پروژه عمرانی و خدماتی در اصلاندوز افتتاح و به بهره برداری رسید.
 حاشیه های حضور استاندار اردبیل در گیوی/35 طرح عمرانی و اقتصادی در کوثر به بهره برداری رسید
استاندار اردبیل امرروز با حضور در شهر گیوی از 35 طرح عمرانی و اقتصادی شهرستان کوثر با اعتبار بالغ بر 24 میلیارد و 800 میلیون تومان پرده برداری کرد.
مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل:
مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل اولویت را ساخت مسکن مددجویان برشمرد و گفت: تعداد 137 واحد مسکن مهر به نیازمندان در طول دهه فجر واگذار خواهد شد.

صفحه‌ها