تازه ها

اخبار ويژه شهروند

 عوامل موثر در قیمت مسکن و کرایه خانه در گرمی
کمبود زمین مسکونی برای ساخت و ساز در داخل شهر گرمی، مهاجرت معکوس بخاطر شروع بکار کارخانه شیرآلات ساختمانی قهرمان و عدم پرداخت تسهیلات به بافت های فرسوده از عوامل تاثیر گذار در افزایش قیمت مسکن در شهرستان گرمی است.
فرمانده سپاه استان اردبیل در اختتامیه جشنواره ابوذر:
فرمانده سپاه استان اردبیل در اختتامیه جشنواره ابوذر گفت: همه برنامه های فرهنگی باید برای تعالی انقلاب و دستیابی به آرمانهای نظام باشد.
معاون نظارت و پایش اداره کل محیط زیست استان اردبیل:
معاون نظارت و پایش اداره کل محیط زیست استان اردبیل گفت: در ایران سالانه بیش از ۳میلیون تن پلاستیک تولید می‌شود.
منتخب پنجمین دوره شورای اسلامی شهر اردبیل:
منتخب پنجمین دوره شورای اسلامی شهر اردبیل، این هفته مهمان پایگاه خبری تحلیلی سبلان ما بود و در گفتگویی صمیمی از آنچه در زیر پوست شهر اردبیل می گذرد و انتظارات و مطالباتی که شورای پنجم شهر اردبیل می تواند آنها را برآورده کند، سخن گفت.
گفتگوی تفصیلی "سبلان ما" با مدیر کل مدیریت بحران استان اردبیل؛
توسعه ساختمان‎های بلند بدون داشتن امکانات اطفاء حریق، سازه‌های اردبیل پاسخگوی شرایط بحرانی نیست، ورود غیر متخصص‌ها برای سودآوری به صنعت ساختمان، عمر پایین ساختمان ها، کاشت درختان ناسازگار با اقلیم اردبیل، شناسایی و رفع نقاط حادثه خیز و پرخطر قبل از وقوع بحران را از زبان مدیر کل مدیریت بحران استان اردبیل بخوانید.
رئیس سازمان نظام مهندسی استان اردبیل:
تحولات جدید در عرصه ارجاع نقشه، برخی شیطنت های بساز بفروش ها، مهمترین مخاطرات ساختمانهای اردبیل و البته امیدواری ها برای رفع چند دغدغه اساسی جامعه مهندسین از جمله بیمه آنها را از زبان رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل بخوانید.
در گفتگوی "سبلان ما" با مدیر کل تعزیرات حکومتی استان اردبیل تشریح شد؛
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان اردبیل، آخرین اخبار مربوط به استخدام این سازمان، محکومیت میلیونی تعاونی‎های مرزنشین اردبیل، فراوانی کشفیات و نیز کالاهای قاچاق در استان اردبیل را تشریح کرد.
رئیس اصناف استان خبر داد؛
رئیس اتاق اصناف استان اردبیل، این هفته میهمان سبلانه بود تا پاسخگوی سوالاتی باشد که مردم در بخش "هر هفته با یک مدیر" مطرح کرده‌اند.
پاسخ مدیرعامل شرکت گاز استان اردبیل به سوالات مردمی؛
مدیرعامل شرکت گاز استان اردبیل، این هفته میهمان سبلانه بود تا پاسخگوی سوالاتی باشد که مردم در بخش "هر هفته با یک مدیر" مطرح کرده‌اند.
مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان اردبیل:
"ایوب بهتاج" مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان اردبیل، این هفته با حضور در دفتر سبلانه به سوالات مردم که در بخش "هر هفته با یک مدیر" این سایت مطرح شده است، جواب داد.
به میزبانی سبلانه برگزار می‌شود؛
مدیر کل ورزش و جوانان استان اردبیل، این هفته مهمان تحریریه "سبلانه" برای پاسخگویی به پرسش های شهروندان است.
پاسخ مدیر کل بهزیستی اردبیل به سوالات مردمی؛
بهزاد ستاری مدیر کل بهزیستی استان اردبیل این هفته میهمان سبلانه بود تا پاسخگوی سوالاتی باشد که مردم در بخش "هر هفته با یک مدیر" مطرح کرده‌اند.