• انتظار می‌رفت منتخبین دوره پنجم شورای اسلامی مشگین شهر، با دقت در انتخاب گزینه ها، به جای صرف وقت و هزینه در انتخاب شهردار به فکر برنامه ریزی برای شهر بودند.

تازه ها

اخبار ويژه سیاسی

نماینده مردم پارس‌آباد و بیله سوار در نطق ميان دستوري مجلس:
نماینده مردم پارس‌آباد و بیله سوار در مجلس در نطق میان دستور خود در صحن علنی مجلس با انتقاد شديد از عملكرد مسوولان، خواستار رسیدگی به مشکلات مردم و حوزه انتخابيه خود شد.
امام جمعه اصلاندوز:
امام جمعه اصلاندوز با قدردانی از رییس سازمان بسیج عشایری کشور برگزاری مسابقه تیراندازی عشایر کشور در اصلاندوز را مایه افتخار و مباهات برای مرزنشینان دانست.
	امربه معروف و نهی از منکر از ضروریات جامعه امروزی است
حجت الاسلام و المسلمین دکتر صفری:
امام جمعه گرمی گفت:‌ امر به معروف و نهی از منکر از ضروریات جامعه امروزی است و متاسفانه پیشرفت اخلاق اسلامی به اندازه پیشرفت امکانات و پیچیدگی زندگی امروزی در جامعه، پیشرفت نکرده است.
انتقاد از کم کاری ها در سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال، لزوم هوشیاری در برابر توطئه های جدید دشمنان و تاکید بر پاسخ قاطعانه به ترامپ، گلایه مردم اردبیل بابت بی توجهی به مطالبه اصلی استان اردبیل و قرار نگرفتن راه آهن اردبیل در لیست پروژه های اولویتدار در مصرف فایناس و لزوم پرهیز از سهم خواهی‌ها در انتخاب استاندار اردبیل از جمله موضوعات مهمی است که امامان جمعه اردبیل این هفته مطرح کردند.
امام جمعه مشگین‌شهر:
امام جمعه مشگین‌شهر گفت: در سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال مسئولان کم کاری کرده ‌اند و محصولات تولیدی کشاورزان بر زمین مانده و تدابیری برای صادرات محصولات کشاورزان ندارند.
"داريوش قرباني" كه پيش از اين مسئول مكاتبات اداري دفتر ارتباطات مردمي محمد فيضي نماينده اردبيل به عنوان شهردار شهر تازه كند انتخاب شد.
فرماندار مشگین‌شهر:
فرماندار مشگین‌شهر، در خصوص قطع درختان، گفت: از آنجایی که باغات از املاک شخصی افراد است نمی‌توان جلو قطع آن را گرفت.
عضو شورای شهر اصلاندوز مطرح کرد:
یک عضو پارلمان شهری اصلاندوز می‌گوید که یکی از راههای توسعه و آبادانی شهر انتخاب شهردار بومی توانمند، متخصص و کارآمد است.
 انتخاب استاندار بومی یا غیر بومی
مدتهاست انتخاب مدیران علی الخصوص انتخاب استاندار برای استان اردبیل در بورس اخبار قرار گرفته و هر روز افراد مختلفی برای تصدی آن‌ مطرح می شود؛ اما کدام گزینه برای تصدی گری برای استان اردبیل توفیق دارد، بومی یا عیر بومی.
در محکومیت سخنان رئیس جمهور آمریکا؛
کارگران و کارکنان شهرداری اصلاندوز و دانش آموزان در محکومیت سخنان اخیر ترامپ علیه ملت ایران و سپاه پاسداران تجمع اعتراض آمیز برگزار کردند.
فرماندارخلخال در جمع ورزشکاران خلخال مطرح کرد/
فرماندار خلخال در جلسه هیات ورزشی شهرستان خلخال گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به سلطه طلبی آمریکا در منطقه پایان بخشیده است.
انتظار می‌رفت منتخبین دوره پنجم شورای اسلامی مشگین شهر، با دقت در انتخاب گزینه ها، به جای صرف وقت و هزینه در انتخاب شهردار به فکر برنامه ریزی برای شهر بودند.
یادداشت
امتیازات فراوان اخذ شده از ایران در برجام اما، ترامپ تاجرصفت را اقناع نکرده است و از این رو در صدد آن است با ترسیم چهره‌ی "دیوانه‌ای غیرقابل پیش‌بینی" از خود، ایران را برای حفظ برجام وادار به امتیازدهی مجدد نماید.
در محکومیت سخنان رئیس جمهور آمریکا؛
کارگران و کارکنان شهرداری پارس آباد ظهر امروز به همراه سرپرست شهرداری و شورای اسلامی این شهر در محکومیت سخنان اخیر ترامپ علیه ملت ایران و سپاه پاسداران تجمع کردند.
	اخبار مرتبط با معرفی گزینه نهایی استانداری اردبیل کذب است/در حال بررسی نامزد های پیشنهادی هستیم
عضو مجمع نمایندگان استان اردبیل:
عضو مجمع نمایندگان استان اردبیل گفت: در خصوص معرفی یا انتخاب استاندار اردبیل همچنان در حال بررسی نامزدهای پیشنهادی هستیم و هر آنچه که در فضای مجازی مطرح می شود شایعه است.

صفحه‌ها