تازه ها

اخبار ويژه سیاسی

حذف مرز اصلاندوز در شهرستان پارس آباد مغان از فهرست نقاط مرزی مجاز، لغو می شود.
واکنش شدید امام جمعه پارس آباد به سخنان اهانت آمیز نماینده سابق اردبیل؛
امام جمعه پارس آباد مغان به اظهارات اخير کمال الدین پیرموذن در آیین گشایش ستاد تبلیغاتی روحانی در این شهرستان واكنش نشان داد.
امام جمعه مشگین‌شهر:
امام جمعه مشگین‌شهر گفت: برخی مسئولان در آستانه برگزاری انتخابات با تزریق پول به دهیاری‌ها محرومان را یاد می‌کنند تا رأی جمع آوری کنند و این طمع انتخاباتی است که مردم باید آگاه باشند و دست رد بر سینه چنین افرادی زنند.
يادداشت/ اسداله فولادي
بازگشایی گمرک تازه کند و اصلاندوز، الحاق اجیرلو، دوست کندی و آغدام به شهر پارس آباد در دولت قبلی و الحاق بخش هایی از مغان به منطقه آزاد ارس در همین دولت به تصویب رسید اما به سرانجام نرسید.
جبهه مردمی نیروهای انقلاب مشگین‌شهر طی بیانیه‌ای عنوان کرد؛
به دنبال دخالت آشکار و جانبدارانه نماینده دولت در شهرستان و رئیس هیأت اجرایی انتخابات جبهه مردمی نیروهای انقلاب با صدور بیانیه‌ای ضمن ابراز نگرانی شدید از این گونه جهت دهی‌ها و مدیریت در روند انتخابات این تحرکات را از مصادیق بارز مهندسی انتخابات عنوان کرد.
قالیباف:
نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه امروز مهم‌ترین مشکل کشورما بیکاری و شغل است، گفت: قول می‌دهم اگر توفیق خدمت پیدا کنم 5 میلیون شغل با کمک مردم ایجاد می‌کنم تا بتوانیم بخشی از مشکلات را حل و فصل کنیم.
رئیسی در گفت‌وگوی ویژه خبری:
کاندیدای انتخابات ریاست‌جمهوری با بیان اینکه زندگی بنده با چشیدن طعم فقر همراه بوده است، گفت: احساس فقر و محرومیت را چشیده‌ام.
با تصویب شورای راهبردی ستاد انتخاباتی حجت الاسلام رئیسی/
با تصویب شورای راهبردی ستاد انتخاباتی حجت الاسلام رئیسی، عیوض سیف الله زاده به عنوان رئیس ستاد انتخاباتی رئیسی در مشگین‌شهر انتخاب و معرفی شد.
رئیس جمهوردر قزوین اظهار کرده بود که برخی حقایق را به مردم خواهم گفت حال آقای رئیس جمهور شما در چند روز آینده هر چه دلتان خواست بگویید امّا از حقایقی که در این مطلب اشاره شده هم بگویید.
یادداشت/ مرتضی بری
يكي از بزرگترين معضلات انتخابات شوراهاي اسلامي در پارس آباد مغان، نگاه طايفه گرانه مردم اين شهرستان مرزي طي ادوار گذشته تا کنون است.
با روی کار آمدن دولت یازدهم و برنامه این دولت برای بهره برداری از بحث مذاکرات هسته ای بودجه این دستگاه بزرگ فرهنگی و رسانه ای دستاویز دولت شد تا از این طریق حلقوم صدا وسیما در دست عده ای انحصار طلب قرار گیرد.
با حضور مدیرکل پزشکی قانونی استان اردبیل؛
ساختمان تازه احداث اداره پزشکی قانونی شهرستان پارس آباد مغان با حضور مدیرکل پزشکی قانونی استان اردبیل و جمعی از مسوولان محلی افتتاح شد.
 تهدیدی بر فلسفه موجودیت «شورا»
بدور از هر گونه سیاست زدگی در حوزه شوراها لازم است این مهم برای تک تک کاندیداها طرح شود که هیچگاه سیاست برای عوام نان و آب نبوده و نخواهد بود؛ چرا که حداقل 50 درصد مردم در کشور بدون نیاز به سیاست های جناحی در عرصه های متعدد فعالیت می کنند و تنها مسیر مطلوب حوزه هایی چون اقتصاد، توسعه شهری، اشتغالزایی و ... را شناسایی و از شوراها مطالبه می‌کنند.
سخنگوی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی استان اردبیل:
سخنگوی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی استان اردبیل با اشاره به این که امروز شاهد رکود، تورم و گرانی هستیم، گفت: باید انقلابی عمل کنیم و نامزدهای جمنا هم چنین روحیه ای دارند.
ناحيه مقاومت بسيج شهرستان پارس آباد مغان از اول انقلاب اسلامی تاکنون 21 فرمانده را به خود دیده است که در ادامه با تعدادی از این فرماندهان آشنا می شوید.

صفحه‌ها