تازه ها

اخبار ويژه سیاسی

با حضور برخی مقامات نظامی؛
مراسم اختتامیه ششمین جایزه بین المللی باروت خیس در سالن اجلاس سران کشورهای اسلامی با حضور برخی مقامات نظامی برگزار شد.
سردار غیب پرور در اختتامیه ششمین جایزه بین المللی باروت خیس:
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: مردم یمن شهید داده اند اما با اقتدار ایستاده اند، امروز مردم سوریه و لبنان با قدرت ایستاده اند.
وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی در اردبیل:
وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی در کارگروه اشتغال استان اردبیل، گفت: سیاست وزارت پول پاشی نیست ؛ تلاش می کنیم با اصلاح فرآیندهای اداری و ایجاد نظام های مالی خرد، نظارت و دقت کافی در ارایه تسهیلات، گامی اساسی در حل مشکلات کشور برداریم.
نماینده مردم اردبیل در مجلس عنوان کرد:
نماینده مردم اردبیل ، نیر ، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت : تهدیدات آمریکا بعد از خروج ترامپ از توافقنامه برجام، نیازمند اقدام هوشمندانه مسئولان کشور است .
امام جمعه اردبیل در دیدار با وزیر نیرو:
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل خواستار تکمیل مجمتع های آبرسانی عشایر استان اردبیل شد.
نماینده ولی فقیه در استان اردبیل:
نماینده ولی فقیه در استان اردبیل گفت: نگاه ابزاری غرب به زن موجب شده تا کرامت زن خدشه دار شود.
سرانجام حمله نیروهای رضاخان به مسجد گوهر شاد حوالی اذان صبح روز یکشنبه آغاز شد؛ حدود ۱۰۰۰ تا ۲۰۰۰ نفر در این حادثه در خون غلتیدند و کامیونهای بزرگ پیکر کشته‌ها و زخمی‌ها را به خارج شهر بردند و در گودال‌های بزرگی دفن کردند.
وزیر نیرو برای بازدید از پروژه های صنعت آب و برق به استان اردبیل سفر می کند.
مسئول نمایندگی ولی فقیه در بسیج دانشجویی اردبیل:
مسئول نمایندگی ولی فقیه در بسیج دانشجویی استان اردبیل گفت:آمریکا چشم دیدن هیچ کشور در حال توسعه و پیشرفت را ندارد و برای این که بتواند تکنولوژی و پیشرفت کشورهای در حال توسعه را متوقف کند و در راستای پیاده‌سازی توطئه‌ها و نقشه‌های خود از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کند که این موضوع برای تمام دنیا کاملا مشهود است.
نماینده مردم مشگین شهر در مجلس:
نماینده مردم مشگین شهر در مجلس گفت: در صورت تداوم تهدید آمریکا و اروپا در مراودات اقتصادی و نفتی ایران، تنگه هرمز برای کشتی های اروپایی و آمریکایی ناامن خواهد شد.
نماینده ولی فقیه در اردبیل:
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل در خطبه های نماز جمعه این هفته از نیروی انتظامی استان بخاطر کشف 70 کیلوگرم مواد مخدر قدردانی و از دستگاه های قضایی استان خواست تا با سوداگران مرگ با قاطعیت برخورد کنند.
امام جمعه پارس آباد :
امام جمعه شهرستان پارس آباد گفت : تلاش آمریکا برای مهار قدرت ایران نتیجه ای ندارد و روز به روز چهره شیطانی آمریکا را در صحنه بین المللی آشکارتر می کند .
قدردانی کاربران شبکه‌های اجتماعی از امام جمعه خرمشهر:
کاربران شبکه‌های اجتماعی پس از تقدیر رهبر انقلاب از امام جمعه خرمشهر، با انتشار مطالب مختلف با هشتگ#امام_جمعه_خرمشهر، از این اقدام شایسته ایشان تقدیر کردند
فرمانده تیپ ۴۰ متحرک هجومی ارتش اردبیل:
فرمانده تیپ ۴۰ متحرک هجومی ارتش اردبیل گفت: ارتش جمهوری اسلامی ایران امروز با رهنمودها و فرماندهی معظم کل قوا به مقتدرترین ارتش دنیا تبدیل شده است.
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت عباس (ع) اردبیل:
مسئول دفترنمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل آمریکا را ناقض اصلی حقوق بشر در جهان و شرورترین نظام دانست.

صفحه‌ها