تازه ها

اخبار ويژه سیاسی

امام جمعه مشگین‌شهر:
امام جمعه مشگین‌شهر گفت: دستگاه قضایی باید با ثروت‌های باد آورده از راه حقوق‌های نجومی و وام‌های کلان با عدالت برخورد کند و در تحقق عدالت الهی پیشرو باشد.
بیانیه مجمع بسیج شهرستان مشگین‌شهر؛
مجمع بسیج شهرستان مشگین شهر طی بیانیه ای، از مسئولان خواستند تا بعد از پایان رقابت های انتخاباتی، با رفاقت و وحدت و یکدلی برای خدمت هر چه بیشتر به مردم، کمر همت بسته و از تفرقه بپرهیزند.
دغدغه اقتصادی رییس دولت، مستلزم تلاش بود و توانمندی، امّا صحنه سیاست بازی درست به مثابه صحنه تئاتر یک خرده هنر می‌خواهد تا مردم را به نمایش‌هایی سرگرم کنی تا ساعاتی را خوش باشند و از اقتصاد سوألی نکنند.
نماینده ولی فقیه در استان و استاندار اردبیل با صدور پیام مشترک از حضور پرشور و شعور مردم روزه دار در راهپیمایی روز قدس تقدیر و تشکر کردند.
امام جمعه پارس آباد مغان:
امام جمعه پارس آباد با اشاره به حمله موشکی ايران به مقر تروريستهاي داعش گفت: این اقدام سپاه پاسداران اقتدار جمهوری اسلامی ایران را به دنيا نشان داد.
امام جمعه مشگین‌شهر:
امام جمعه مشگین‌شهر گفت: تحریم‌های اخیر مجلس سنای آمریکا، تاثیری در قدرت نظامی و دفاعی این کشور ایجاد نکرده است.
گزارش تصویری و تکمیلی؛
امروز مردم استان اردبیل یکیارچه و رساتر از همیشه دفاع از مردم مظلوم فلسطین و مرگ بر استکبار و تروریسم را فریاد زد.
رأی مردم و یا حس قدرت پرستی و یا شاید هم مقدمه چینی برای سازش‌های برجامی دیگر، کدام یک سبب تناقض پراکنی‌ها و تحریف سازی‌ها از سوی آقای روحانی می شود؟
یادداشت/
برای کسانی که در سال 1908 در بیرون شهر عربی یافا جمع شده بوند تا کلنگ احداث یک شهر تمام عیار یهودی را بر زمین بزنند تصور اینکه روزی می رسد که این شهر پایتخت یک کشور یهودی می شود بعید و دور از انتظار بود.
راهپیمایی روز قدس امسال از اهمیت فراوانی برخوردار است و پیام مردم شهرستان پارس آباد در این راهپیمایی دفاع از مظلومان، مستضعفان، آرمانهای امام و انقلاب می باشد.
همزمان با سراسر کشور و در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان مردم شهرستان مشگین‌شهر نیز به راهپیمایی می‌پردازند.
مسیر راهپیمایی روز قدس و آخرین جمعه ماه مبارک رمضان دراردبیل اعلام شد.
 "شعار"هایی که به "آتش به اختیار" رهبری ختم شد!
یادداشت/
با انتخاب روحانی به عنوان رئیس جمهور منتخب مردم در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری انتظار بر این است که قول ها و عده های 4 سال قبل وی شکل عملیاتی به خود گرفته و صرفاً جنبه تبلیغاتی نداشته باشد.
آخرین جمعه ی ماه مبارک رمضان نزدیک است، چفیه اتحادتان را علم کنید.
در دیدار با فرمانده سپاه ناحیه پارس آباد؛
حمله موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به مقر فرماندهی و مراکز تجمع تروریستهای تکفیری در دیرالزور سوریه خوشحالی مردم پارس آباد را بدنبال داشت.

صفحه‌ها