تازه ها

اخبار ويژه سیاسی

امام جمعه پارس آباد مغان:
امام جمعه پارس آباد با انتقاد از ناملايمتي ها نسبت به مطالبات كارگران اين شهرستان گفت: عدم پرداخت به موقع حقوق کارگران توسط پیمانکاران حرام شرعی است.
	آزادگان سند افتخار جامعه هستند/خاطرات آزادگان پلی برای انتقال فرهنگ عزت و استقامت برای نسل های آینده است
حجت الاسلام و المسلمین بهاری:
امام جمعه موقت گرمی گفت: آزادگان گنجینه‌های ارزشمندی هستند و خاطرات آن‌ها پلی برای انتقال فرهنگ عزت و استقامت ملت ایران به نسل‌های آینده است.
امام جمعه مشگین‌شهر:
امام جمعه مشگین‌شهر گفت: تامین امنیت و رفاه جامعه در گرو نقش آفرینی مسئولان در جامعه است چرا که در این صورت زمینه توسعه جامعه فراهم می‌شود.
امام جمعه شهرستان پارس آباد:
امام جمعه پارس آباد گفت: اگر مسوولی حق مسوولیت و وظیفه ای را که عهده دارد ادا نکند، استعفا دهد به مراتب بهتر است.
روساي ادارات صنعت، معدن و تجارت شهرستان هاي مرزي پارس آباد و بيله سوار مغان با یکدیگر جابجا شدند.
فرماندار شهرستان پارس آباد:
فرماندار شهرستان پارس آباد گفت: سکوت مسوولان در برابر رشادت ها و جانفشانی های شهدای مدافع حرم خیانت به خون پاک این عزیزان است.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل در حکمی رضا فرج‌پور را به عنوان سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای مشگین‌شهر منصوب کرد.
یک منبع موثق:
یک منبع موثق گفت: علی فتحی با 26 سال سابقه مدیریتی گزینه نهایی برای تصدی پست شهرداری مشگین‌شهر شد که با شروع دوره جدید شورا شهر معرفی می‌شود.
	سن دولت دوازدهم بالاست/مجلس، به تبع قانون، نظر مردمی را هم مبنای صلاحیت ها قرار دهد
کارشناس مسائل سیاسی:
کارشناس مسائل سیاسی گفت: رئیس جمهور کشورمان در وزرای پیشنهادی و معرفی شده خود تنها یک وزیر 36 ساله دارد و مابقی وزرا بالای 50 سال سن دارند، این درحالی است که روحانی قول خود مبنی بر جوانگرایی در کابینه را، عملیاتی نساخته و هم اکنون سن دولت 58/2 است.
نماینده مردم پارس آباد خطاب به وزیر کشور:
نماینده مردم پارس آباد و بیله سوار در مجلس در نشست با وزیر پیشنهادی کشور از عدم تعامل استانداران و فرمانداران با نمایندگان مجلس انتقاد کرد.
حسن روحانی در حکمی عیسی کلانتری را به عنوان معاون رئیس جمهوری و رئیس جدید سازمان حفاظت محیط زیست منصوب کرد.
فرمانده سپاه ناحيه پارس آباد:
فرمانده سپاه ناحيه شهرستان پارس آباد گفت: خبرنگاران و رسانه ها به عنوان چشمان بیدار و هوشیار جامعه، باید همواره بلندگو و تریبون مردم و نظام باشند.
کشور ما لنگ مدیریت است نه تحریم/باید به جای سرمایه گذاری در کاسپین در صنایع خرد و زودبازده سرمایه گذاری کنیم/مسئولان کوثری باید
خطیب جمعه کوثر:
خطیب جمعه کوثر گفت:کشور ما لنگ مدیریت است نه تحریم اتحادیه اروپا و امریکا؛ دزدی از کار و تولید پیشرفت را برای کشور میسر نمی کند.
امام جمعه مشگین‌شهر:
امام جمعه مشگین‌شهر گفت: نمایندگان مجلس شورای اسلامی باید در شأن ملت ایران رفتار کنند و عکس سلفی برخی از نمایندگان با خانم موگرینی دور از عرف دیپلماتیک بود و این نمایندگان باید از ملت عذر خواهی کنند.
با استقبال مسوولان؛
ساعتي پيش پيش هواپیمای حامل سردار قاسم رضايي در فرودگاه شهرستان مرزي پارس آباد مغان به زمین نشست

صفحه‌ها