تازه ها

اخبار ويژه سیاسی

استاندار اردبیل در سفر به پارس آباد مغان از چند طرح اقتصاد مقاومتی، سرمایه گذاری و واحد صنعتی و تولیدی بازدید کرد و از نزدیک در جریان آخرین وضعیت این پروژه ها و واحدها قرار گرفت.
استاندار اردبیل در جلسه ستاد راهبردی و مدیریت اقتصاد مقاومتی پارس آباد :
استاندار اردبيل گفت: در پروتکلی که بین کشور ایران و آذربایجان به امضاء رسید، قرار شد سه کیلومتر خط ریل در هورادیز و اصلاندوز به همراه یک پل مخصوص عبور قطار بين دو طرف ایجاد شود.
استاندار اردبیل فردا (دوشنبه) برای بازديد از پروژه ها و طرح های سرمایه گذاری به شهرستان مرزی پارس آباد سفر می کند.
 سهم کوچکترین شهر استان اردبیل از برجام چه قدر است؟
سهم کوچک شهر گیوی از هرکول برجام!
این روزها که رفته رفته فضای انتخاباتی در کشور حکم فرماست و دولت یازدهم باید گزارش عملکرد نسبت به اقدامات انجام شده خود را ارائه دهد، آمارهای نگران کننده ای در شهرستان کوثر به گوش می رسد که دولتی ها باید برای انتخابات هم که شده این نگرانی ها را مرتفع سازند.
امام جمعه شهرستان پارس آباد:
امام جمعه پارس آباد مغان گفت: تغییر مسیر راه آهن پارس آباد - جلفا به مسیر اصلاندوز - جلفا غیر اصولی و غیر کارشناسی است که باید در این مورد تجدید نظر شود.
امریکا و انگلیس در جنایت آل سعود در یمن و بحرین شریکند/ مسئولین عملکرد خود را به مردم گزارش دهند
حجت الاسلام و المسلمين دكتر صفري:
امام جمعه گرمی گفت: عربستان با کشتار 2هزار و 600 کودک و 16هزار نفر مجروح، جنایت وحشتناکی در یمن و بحرین خلق کرد که امریکا و انگلیس در این جنایت شریکند،
امام جمعه مشگین‌شهر:
امام جمعه مشگین‌شهر گفت: جشن‌های انقلاب باید در شأن انقلاب اسلامی باشد و از جشن‌های و موسیقی‌های با هزینه سرسام آور که با روح انقلاب نیز همخوانی ندارد پرهیز شود.
عضو موسسه فرهنگی قفقاز:
عضو موسسه فرهنگی قفقاز گفت: عمده پیام حادثه 19 ژانویه اسلام خواهی و ایران خواهی است چرا که تزار شوروی در سال‌های متمادی تلاش کردند تا با ابزارهای مختلف مردم آذربایجان را از ایران دور کنند اما مردم در این روز ثابت کردند که دست از ایران و اسلام بر نمی‌دارند.
19 ژانویه؛ نماد همبستگی مسلمانان آذری زبان جهان
در روز 19 ژانویه 1989 میلادی، مسلمانان جمهوری آذربایجان پس از فروپاشی شوروی به سوی مرزهای ایران آمده و پس از گذشتن از رود ارس خود را به خاک مادری رساندند.
عصر امروز؛
آئین نکوداشت ۱۹ ژانویه، روز همبستگي آذری‌های مسلمان جهان، عصر امروز در شهرستان مرزي پارس آباد مغان برگزار می شود.
مدیر آموزش و پرورش پارس آباد مغان گفت: به منظور افزایش سلامت و رشد دانش‌آموزان، توزیع شیر رایگان در مدارس شهرستان پارس آباد آغاز شد.
فرماندار شهرستان پارس آباد:
فرماندار شهرستان پارس آباد گفت: به مناسب دهه فجر انقلاب اسلامی در سطح این شهرستان 83 پروژه با سرمايه گذاري یک هزار و 260 میلیارد ریالی به بهره برداری می رسد.
علي نوري به عنوان قائم مقام دفتر نظارت و بازرسی انتخابات شوراي نگهبان شهرستان پارس آباد مغان معرفی شد.
قرارداد با «ایرباس» آبروداری یا آبرو ریزی؟
آنچه که به نظر می‌رسد این است که متاسفانه دولت هنوز برنامه خاصی برای اشتغال و حمایت از تولیدات داخل بعد از برجام نداشته است و تولید داخل از این حیث ضعیف‌تر شده و آسیب دیده است.
 هوچی گری و سفسطه به روش ایرباس دهان پرکُن!/ وقتی پرواز با هواپیما اولویت آخر مردم هم نیست
وقتی پرواز با هواپیما اولویت آخر مردم هم نیست؛
جشن، کف و هورا و آب پاشی های در هنگام ورود اولین ایرباس به کشور طوری صورت گرفت که همچنان چرخ معیشت مردم از کار افتاده و رکود و تورم بیداد میکند.

صفحه‌ها