تازه ها

اخبار ويژه ایران

فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل؛
سردار بابازاده گفت: مجمع بسیج خاصیت سیاسی و حزبی ندارد و هدفش برطرف کردن مشکلات جامعه و مردم است.
رییس سازمان بسیج مستضعفین :
رییس سازمان بسیج مستضعفین کشور گفت: ایران اسلامی تمام مولفه های قدرت های جهانی را در اختیار دارد.
سردار غلامرضا سلیمانی، رئیس سازمان بسیج مستضعفین برای دیدار با بسیجیان و بازدید از برنامه‌های اعتلای بسیج به استان اردبیل سفر می‌کند.
رئیس سازمان فضای مجازی بسیج در هشتمین همایش مدیران فضای مجازی سپاه های استانی:
رئیس سازمان فضای مجازی بسیج در مراسم افتتاحیه هشتمین گردهمایی مدیران مراکز فضای مجازی سپاه‌های استانی سراسر کشور گفت: با وجود ظرفیت مردم پایه بسیج دوران بزن در رو دشمن درفضای مجازی هم تمام شده است.
مدیر کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اردبیل خبر داد:
مدیر کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اردبیل گفت : در سه ماه نخست سال جاری 101 هزار و 413 تن کالا از مرز بیله سوار صادر شده است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته حدود 30 درصد رشد نشان می دهد.
گزارش تصویری ؛
گروه جهادی شهدای مدافع حرم شهرستان اردبیل که برای محرومیت زدایی و بازسازی مناطق سیل زده ، به معمولان اعزام شده بودند در روستای افرینه مستقر و کار خود را شروع کردند.
در برنامه دورهمی که به کارگردانی و با اجرای مهران مدیری از شبکه نسیم پخش می شد، برخلاف روال دیرینه ای که برنامه های تلویزیونی داشتند و به میهمانان هدیه ای می دادند، مدیری از مهمان برنامه می خواست که یک هدیه به برنامه دورهمی بدهد تا تحت عنوان موزه دورهمی آن را به فروش برسانند و صرف امور خیریه، از جمله کمک به خیریه ها، زلزله زده ها کنند.
مسئول واحد هنرهای تجسمی حوزه هنری استان اردبیل خبر داد:
مسئول واحد هنرهای تجسمی حوزه هنری استان اردبیل گفت:نمایشگاه مجازی آثار برگزیده جشنواره سراسری پوستر «حریم ماه» با موضوع «عفاف و حجاب در سبک زندگی ایرانی و اسلامی» به مناسبت هفته حجاب و عفاف، در فضای مجازی منتشر می‌ شود.
دادستان کل کشور:
دادستان کل کشور گفت: بیش از ۵۰ درصد پرونده ها را می توانیم با هم افزایی بین قوا کاهش دهیم و منشا بسیاری از جرایم کوتاهی مدیران ‌دستگاه ها است .
نماینده مردم اردبیل در مجلس
نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه باید از صاحبان سودهای کلان مالیات اخذ شود نقش بانک ها در نوسان قیمت مسکن را یادآور شد و گفت: تا زمانیکه سرمایه های مردم به سمت تولید هدایت نشود ، مسئله مسکن نیز حل نخواهد شد.
نماینده مردم اردبیل در مجلس:
نماینده مردم اردبیل در مجلس در واکنش به بیانیه اینستکس با بیان اینکه اروپایی ها با راه اندازی بازی جدید به دنبال عملیات فرسایشی هستند،گفت: اینستکس شعاری به درد نمی خورد و ما به شدت به دنبال اعمال سیاست کاهش تعهدات برجامی هستیم.
معاون توسعه فناوری رسانه ملی
معاون توسعه فناوری رسانه ملی در گردهمایی معاونان فنی مراکز استانی صدا و سیما در سرعین گغت: توسعه پوشش دیجیتال، اولویت اول معاونت توسعه فناوری رسانه ملی است
مدیر کل آموزش و پرورش اردبیل
مدیر کل آموزش و پرورش استان اردبیل از برگزاری مسابقات ورزشی دانش آموزان کشور در اردبیل خبرداد و گفت: این مسابقات در رشته های فوتسال و والیبال دهه اول مردادماه در اردبیل برگزار خواهد شد.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اردبیل
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اردبیل در دیدار با هیات ترکیه‌ای گفت: استانداری اردبیل از تعاملات تجاری و صنعتی با کشور‌های همجوار و دوست حمایت کرده و امیدوار است با کاربردی کردن روابط دوجانبه با ترکیه، میزان سرمایه‌گذاری‌های مشترک افزایش یابد.

صفحه‌ها