تازه ها

اخبار ويژه ایران

سرپرست جهاد دانشگاهی استان اردبیل:
سرپرست جهاد دانشگاهی استان اردبیل، از جذب 90 نفر کمک بهیار توسط دانشگاه علوم پزشکی اردبیل خبر داد.
گلیم خوش نقش و نگار عنبران که قابی از زندگی ایرانیان باستان و تصویرگر آرزوها و نیازهای بافندگان آن است، در دو سال اخیر ثبت شدنش به عنوان شهر ملی گلیم مطرح شده، اما هنوز این امر محقق نشده و طبق اعلام مسئولان روند این کار باید با حوصله انجام شود.
مدیرعامل شرکت مدیریت منابع آب ایران:
مدیرعامل شرکت مدیریت منابع آب ایران گفت:در 10 سال اخیر به شکل پی در پی بارش‌ها در کشور به حد نرمال نرسیده و این زنگ خطر را برای کشورمان به صدا درآورده تا همه به اهمیت موضوع آب پی ببرند.
وزیر بهداشت در اردبیل؛
وزیر بهداشت در سفر به اردبیل، گفت: طبق وعده رئیس جمهور طرح تحول نظام سلامت در دولت دوازدهم نیز با جدیت اجرا می شود.
معاون بهبود تولیدات دامی جهاد کشاورزی استان اردبیل:
معاون بهبود تولیدات دامی جهاد کشاورزی استان اردبیل گفت: این جشنواره بمنظور افزایش جذب توریست و گردشگر به منطقه برگزار می شود.
موضوع بر می گردد به روزی که بوش پسر و هیلاری وزیر خارجه اش از ظهور نوگرایان افراطی ایدئولوژی و انحرافی در صحرای سینا خبر دادند و ایران – لبنان - سوریه را محور شرارت نامیدند.
گزارش تصویری
مردم اردبیل به مانند همیشه باز هم حماسه ای عظیم خلق کردند.
قالیباف رای خود را در اردبیل به صندوق می‌اندازد.
کارشناسان بر این باورند که انتخابات ریاست جمهوری به دلیل اهمیت ملی آن بر انتخابات شوراهای شهر و روستا که محلی است سایه افکنده، اما گویی در کارزار تبلیغات، زور نامزدهای شورا در اردبیل بر کاندیداهای ریاست جمهوری چربیده است!
تیم والیبال امید ایران با برتری برابر تایلند به فینال رقابت‌های آسیایی و مسابقات جهانی راه یافت.
سر مربی تیم امید والیبال ایران:
سر مربی تیم امید والیبال ایران بعد از برد شیرین تیمش در برابر تیم پاکستان، گفت: ما برای قهرمانی 6 بازی داریم که همه بازیها سخت و حساس است.
در آخرین مسابقه روز اول رقابت های والیبال؛
تیم ایران در دومین دوره رقابتهای امیدهای آسیا، گام نخست را محکم برداشت.
تیم ملی والیبال امید ایران ساعت 17 فردا در نخستین بازی خود در رقابت های قهرمانی زیر ۲۳ سال آسیا در سالن رضا زاده اردبیل به مصاف پاکستانی ها خواهد رفت.
برات سلیمی:
معاون پژوهش، برنامه ریزی و منابع انسانی اداره کل آموزش و پرورش استان اردبیل گفت: برنامه های متنوع ای برای گرامیداشت مقام معلم آماده کردیم که شاید بخشی از زحمات این قشر تاثیر گذار را جبران کرده باشیم.
هشتمین نشست شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب برگزار و درباره ثبت‌نام کاندیداهای جبهه مردمی تصمیم گیری شد.

صفحه‌ها