تازه ها

اخبار ويژه گروه شهرستانی

نماینده مردم پارس‌آباد و بیله سوار در نطق ميان دستوري مجلس:
نماینده مردم پارس‌آباد و بیله سوار در مجلس در نطق میان دستور خود در صحن علنی مجلس با انتقاد شديد از عملكرد مسوولان، خواستار رسیدگی به مشکلات مردم و حوزه انتخابيه خود شد.
رئیس اتاق اصناف اردبیل:
رئیس اتاق اصناف اردبیل در خصوص تعطیلی بازار طلافروشان اردیبل گفت:متاسفانه برخی از طلافروشان طی سال های 90 و 91 فاکتور فروش ارائه نکرده اند و این موجب صدور جریمه های سنگین میلیونی برای طلا فروشان شده است.
کاروان محرومیت زدایی بسیج سازندگی مشگین‌شهر به منظور رفع مشکلات روستای مشیران از توابع بخش مرادلو اردو زد و مشکلاتی همچون آب شرب، برق، مراتع و ... بررسی و راه‌اندازی خانه هلال برای این روستا به تصویب رسید.
در ورودی شهر اسلام آباد رخ داد
یک دستگاه تریلر، در پل ورودی بخش اسلام آباد شهرستان پارس آباد مغان با انحراف از مسیر خود به کانال آب سقوط کرد.
 وقتی کشاورزان پول خرید بذر و نهاده های کشاورزی را ندارند!
با به تعویق افتادن 70 روزه مطالبات کشاورزان، اینک برخی از این زحمت کشان حتی پول خرید بذر و نهاده های کشاورزی برای کشت پاییزه گندم در منطقه را ندارند.
 آبگرم گیوی در سال 1339 / تصویر
در تصویر زیر آبگرم گیوی را مشاهده می کنید که در سال 1339 توسط یکی از عکاسان منطقه به تصویر کشیده شده است؛ آبگرم گیوی هم اکنون منطقه نمونه گردشگری در شهرستان کوثر است.
فرمانده سپاه شهرستان اردبیل:
سرهنگ پاسدار علی دهقانی فرمانده سپاه شهرستان اردبیل گفت: نخستین کاروان راهیان نور دانش اموزی استان اردبیل عازم مناطق عملیاتی شمالغرب کشور شدند.
رئیس اتاق اصناف اردبیل:
شاپور رضایی افشار رئیس اتاق اصناف اردبیل درگفتگوی تفصیلی و صمیمی فعالیت و خدمات اصناف را تشریح و به سؤالات پاسخ گفت.
با حضور مدیر درمان تامین اجتماعی استان اردبیل:
با حضور مدیر درمان تامین اجتماعی استان اردبیل، دکتر غفور شاهی زارع به عنوان سرپرست جدید بیمارستان ارس شهرستان پارس آباد منصوب شد.
فرماندار مشگین‌شهر:
فرماندار مشگین‌شهر گفت: تاکنون دو کیلومتر از محور گردشگری قینرجه آسفالت‌ریزی شده و مابقی مسیر نیز با جدیت ادامه دارد.
دادستان خلخال هشدار داد؛
نوعی آفت درختی که سرتاسر جنگل های خلخال در مناطق مشرف به استان گیلان را فرا گرفته کم کم به مرگ جنگل در قسمت های عظیمی از شهرستان خلخال منجر شده است.
رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان خلخال:
رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان خلخال گفت: مدرسه قدیمی روستای طولش به هیچ وجه قابل استفاده برای دانش آموزان نیست و به لحاظ فرسودگی در صورت بروز حادثه در این مدرسه نوسازی استان باید جوابگو باشد.
حادثه دلخراش در کشت وصنعت مغان؛
یک کارگر كارخانه خوراک دام شركت كشت و صنعت مغان در حين كار با دستگاه علوفه ريز، حادثه دید و دست او قطع شد.
مدیر درمان تامین اجتماعی اردبیل:
مدیر درمان تامین اجتماعی استان اردبیل، عمده مشکل حوزه درمان پارس آباد را کمبود پزشک متخصص عنوان کرد و از فرماندار و مسئولین شهرستان خواست در راستــــای هــــم افزایی امکانات و ظرفیت های درمانی این منطقه تدابیر و تصمیمـــــات لازم را اتخاذ کنند.
«کودک آزاری» به عنوان یک پدیده اجتماعی- فرهنگی که نشان دهنده بحران در یک جامعه است، امروزه روند رو به رشدی را در جامعه ما طی می کند.

صفحه‌ها