تازه ها

اخبار ويژه گروه شهرستانی

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان سرعین :
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان سرعین آموزش 1500 نفر از اعضای زیر 21 سال را از مهمترین اقدامات جمعیت هلال احمر شهرستان عنوان کرد.
سرهنگ آقا محمدی مطرح کرد؛
رئیس پلیس راهور استان اردبیل با اشاره به فرهنگ ترافیک و آموزش کاربران ترافیک در سطح استان گفت: در 9 ماه گذشته آموزش کاربران ترافیک از 70درصد عبور کرده است.
مدیر کل بنیاد مسکن استان اردبیل خبر داد؛
مدیر کل بنیاد مسکن استان اردبیل گفت: طرح هادی 15 روستای استان اردبیل با اعتباری بالغ بر 70 میلیارد ریال در دهه مبارک فجر مورد افتتاح قرار خواهد گرفت.
 کالبد بی هویت صنعت توریسم و گردشگری در گیوی
شهر گیوی به عنوان مرکز شهرستان کوثر از مناطق نمونه گردشگری، تفریحی و تاریخی برخوردار است که در آستانه سال نو انتظار می رود روند توسعه امکانان در این حوزه ارتقا یافته و اطلاع رسانی موثری در راستای جذب گردشگر و میهمان نوازی از مسافران صورت گیرد.
 حال و روز "تقریبا هیچ" مدیریتی و بودجه ای شهرستان کوثر!
گرچه در سال های اخیر ایران اسلامی با مشکلات مالی بسیاری دست و پنجه نرم کرده است و دولت نیز با تلاش در عرصه های متعدد در این خصوص دستاوردی "تقریبا هیچ" را به دست آورده است ولی نمی توان همه مسائل و مشکلات کشور را به بدعهدی استکبار ارتباط داد.
 نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس
نماینده مردم خلخال وکوثر در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم خلخال وکوثر در مجلس شورای اسلامی گفت:تلاش مسئولین شهرستان برای ایجاد اشتغال در روستای اسکستان ستودنی است.
تب مصرف گرايي در دو دهه اخير به شكل فزاينده اي گريبان خانواده هاي ايراني را گرفته و روز به روز سبد كالاهاي مصرفي آنها را جادارتر ميكند.
استاندار اردبیل در سفر به پارس آباد مغان از چند طرح اقتصاد مقاومتی، سرمایه گذاری و واحد صنعتی و تولیدی بازدید کرد و از نزدیک در جریان آخرین وضعیت این پروژه ها و واحدها قرار گرفت.
استاندار اردبیل در جلسه ستاد راهبردی و مدیریت اقتصاد مقاومتی پارس آباد :
استاندار اردبيل گفت: در پروتکلی که بین کشور ایران و آذربایجان به امضاء رسید، قرار شد سه کیلومتر خط ریل در هورادیز و اصلاندوز به همراه یک پل مخصوص عبور قطار بين دو طرف ایجاد شود.
معاون مدیر کل کتابخانه های عمومی استان اردبیل خبر داد؛
معاون مدیر کل کتابخانه های عمومی استان اردبیل گفت: هشت کتابخانه در سطح استان اردبیل در حال احداث است.
با حضورمسولین استانی ؛
در مراسمی با حضور فرمانده تیپ 37 سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل سرپرست جدید فرماندهی سپاه خلخال معرفی شد.
برخی از معابر پرتردد شهر به علت افزایش ترافیک و نبود مسیر مناسب برای رفت و آمد نارضایتی عمومی را به همراه داشته و از شهردار مشگین‌شهر خواستار رفع این مشکل هستند.
فرمانده بسیج عشایری اصلاندوز خبر داد؛
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج عشایری اصلاندوز از برگزاری بیش از 50 عنوان برنامه به مناسبت دهه مبارک فجر توسط حوزه ها و پایگاههای مقاومت بسیج خبر داد.
طبق وعده مسئولان مخابرات شهرستان قرار بود اینترنت نسل سوم همراه 3G تا آذرماه امسال در شهر اصلاندوز راه اندازی شود اما کماکان این وعده عملی نشده است.
برگزاری نمایشگاه ویژه کودکان و نوجوانان در کتابخانه الغدیر  بیله سوار
مسئول نهاد کتابخانه های عمومی شهرستان بیله سوار گفت: در کنار عرضه محصولات فرهنگی و نوشت افزار، نمایشگاه عرضه کتاب نیز در کتابخانه الغدیر بیله سوار دایر است .

صفحه‌ها