• فرمانده سپاه عاشورای استان آذربایجان‌شرقی:
    فرمانده سپاه عاشورای استان آذربایجان‌شرقی با بیان اینکه جریان کودتای مخملی ۸۸ یک جریان تصادفی نبود اظهار کرد: این کودتا یک سناریویی از پیش طراحی شده بود که به مانند همیشه و طبق محاسبات اشتباه دشمن، با انجام یک عملیات گسترده مردمی علیه عناصر فریب خورده، حماسه ۹ دی رقم خورد و دشمنان را ناامید کرد.

اخبار ويژه جهاد و مقاومت

پیام و اهداف شهدا نباید فراموش شود
فرمانده سپاه ناحیه گرمی:
فرمانده سپاه ناحیه گرمی گفت: پیام و اهداف شهدا نباید فراموش شود چراکه در صورت فراموشی شهدا، اسلام و ایمان فراموش خواهد شد.
معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان اردبیل
معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان اردبیل گفت: تعطیلات غیر ضروری زمستانی، یکی از عوامل ناهماهنگی دانش آموزان در مدارس اردبیل با مدارس استان های دیگر می باشد.
کتاب«قبیله زینب(س) » به همت بسیج جامعه زنان استان اردبیل و حمایت مرکز حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس به تعداد 1000 جلد منتشر شد.
جلسه هماهنگی برگزاری یادواره کشوری شهدای انقلاب اسلامی نیارق برگزار شد
جلسه هماهنگی برگزاری یادواره کشوری شهدای انقلاب اسلامی نیارق با حضور فرمانده سپاه ناحیه نمین، مسئول مرکز حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس سپاه استان، فرماندار نمین و سایر مسئولین شهرستان در محل سالن فرمانداری برگزار شد.
 یادواره 100 شهید کوثر و 2 شهید گمنام برگزار می شود
یادواره 100 شهید شهرستان کوثر و 2 شهید گمنام گیوی با حضور اقشار مختلف مردم و با هماهنگی مسئولان شهرستان در محل مسجد جامع شهر گیوی برگزار می شود.
سردار پاسدار رحیم نوعی اقدم فرمانده قرارگاه حضرت زینب(س) در خاک سوریه گفت: توصیه می شود ترامپ به جای تهدید ایران سری به سنگ قبر سربازانش بزند که نوشته شده : محل مرگ خلیج فارس"!.
دیگر آن دختری نبود که دلش پر از آرزوهای بزرگ برای آینده اش باشد. اوضاع اعصاب و روانش به هم ریخته بود. هیچ تمرکزی روی حافظه اش نداشت ؛ شبها از وحشت دیدن رویاهای آشفته و روزها با کوچکترین صدایی ناراحت می شد...
فرمانده سپاه عاشورای استان آذربایجان‌شرقی:
فرمانده سپاه عاشورای استان آذربایجان‌شرقی با بیان اینکه جریان کودتای مخملی ۸۸ یک جریان تصادفی نبود اظهار کرد: این کودتا یک سناریویی از پیش طراحی شده بود که به مانند همیشه و طبق محاسبات اشتباه دشمن، با انجام یک عملیات گسترده مردمی علیه عناصر فریب خورده، حماسه ۹ دی رقم خورد و دشمنان را ناامید کرد.
 دستجات عزاداری نیروهای مسلح در گیوی +تصاویر
دستجات عزاداری نیروهای مسلح امروز پنجشنبه همزمان با هفته دفاع مقدس، با حضور نیروهای نظامی و انتظامی، روسای ادارات، بازاریان، کسبه و بسیجیان کوثری در شهر گیوی برگزار شد.
در هفتمین روز از هفته دفاع مقدس که با عنوان "شهیدان، جانبازان ، آزادگان و ایثارگران" نامگذاری شده برنامه های مختلفی در مناطق مختلف استان اردبیل برگزار می شود.
هفته دفاع مقدس در اردبیل با برنامه های متعددی همراه بود که با تجمیع خبر ها در یک نگاه و گزارش کلی منتشر شد.
سردار نوعی‌اقدم در حاشیه نمایشگاه‌دفاع‌مقدس؛
سردار رحیم نوعی اقدم گفت: درد جامعه امروز ما، فقط با رجوع به ارزش های 8 سال دفاع مقدس درمان می شود.
رئیس سازمان نشر آثار و ارزش‌های مشارکت زنان در دفاع مقدس کشور؛
رئیس سازمان نشر آثار و ارزش‌های مشارکت زنان در دفاع مقدس، گفت: نقش فوق‌العاده و حساسی که زنان و خانواده‌ها در تحقق انقلاب و در دوران دفاع مقدس و دیگر عرصه‌ها داشتند، حقیقتی انکارناپذیر است.
نماینده ولی فقیه در جهادکشاورزی استان اردبیل:
نماینده ولی فقیه در جهادکشاورزی استان اردبیل گفت: برای انتقال مفاهیم هشت سال دفاع مقدس باید زینب گونه عمل کرد.
در چهارمین روز از هفته دفاع مقدس که با عنوان "اقتصاد مقاومتی، خودباوری، پشتیبانی مردمی و اصناف" نامگذاری شده برنامه های مختلفی در مناطق مختلف استان اردبیل برگزار می شود.

صفحه‌ها