• باید اذعان کرد که نسل اولیه مدافعان انقلاب سختی های زیادی به دوش کشیدند و تمام توطئه های دشمنان را برای حفظ انقلاب به جان خریدند و برای آن قربانی دادند و نسل های بعدی که امروز با همان ایده، مدافعان حرم گشته اند، نیز با تمام کمبودها و نارسایی هایی که اول انقلاب بود بزرگ شدند و پرورش یافتند و همان هدف انقلاب را در حفاظت از حریم آل الله انجام می دهند که نسل اول در صیانت از انقلاب اسلامی کردند.
  •  پیام مشترک مسئولین شهرستان کوثر برای دعوت به راهپیمایی ۲۲ بهمن/امت اسلامی شعار"مرگ بر آمریکا" را با اقتدار فریاد خواهند زد
    پیام مشترک مسئولین شهرستان کوثر برای دعوت به راهپیمایی ۲۲ بهمن؛
    مسئولان کوثر مردم این شهرستان را برای حضور باشکوه در راهپیمایی ۲۲ بهمن دعوت کردند.

تازه ها

اخبار ويژه جهاد و مقاومت

ثبت‌نام کاروان‌ راهیان‌نور بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد بیله سوار آغاز شد
ثبت نام کاروان راهیان نور دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بیله سوار آغاز شد.
پیکر شهید "میریوسف مددخواه"، ساعت 11 صبح امروز از مقابل مسجد امام زین‌العابدین(ع) اردبیل تشییع می شود.
	خروش مردم بخش فیروز در راهپیمایی 22 بهمن مشت محکمی بر دهان بدخواهان نظام بود
بخشدار فیروز کوثر مطرح کرد:
بخشدار فیروز گفت: خروش مردم بخش فیروز شهرستان کوثر در راهپیمایی 22 بهمن همانند سال های گذشته همچون مشت محکمی بر دهان یاوه گویان و بدخواهان نظام و انقلاب بود.
 پیام تقدیر مسئولان کوثری از حضور پر شور اهالی در راهپیمایی 22 بهمن
مسئولان شهرستان کوثر در پیامی از مردم شریف شهرستان به خاطر حماسه آفرینی در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن تشکر و قدردانی کردند.
 یادداشت/ یادآوری 22 بهمن
یادآوری یوم الله 22 بهمن؛ یعنی، یادآوری رشادت ها و فداکاری ها و شهادت طلبی های ملتی منسجم و خداجوی و پیرو ولایت و رهبری که با ایثار خون خود ثابت کرد که «خون بر شمشیر و حق بر باطل پیروز است.»
 پیام مشترک مسئولین شهرستان کوثر برای دعوت به راهپیمایی ۲۲ بهمن/امت اسلامی شعار"مرگ بر آمریکا" را با اقتدار فریاد خواهند زد
پیام مشترک مسئولین شهرستان کوثر برای دعوت به راهپیمایی ۲۲ بهمن؛
مسئولان کوثر مردم این شهرستان را برای حضور باشکوه در راهپیمایی ۲۲ بهمن دعوت کردند.
 جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی شهرستان کوثر اعلام موجودیت کرد
سخنگوی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی شهرستان کوثر گفت: این جبهه با رویکرد ارزش‌های انقلابی و اسلامی در راستای احیای منویات مقام معظم رهبری و همچنین جبهه مطالبه‌گر حقوق مردمی از مسئولان در شهرستان کوثر اعلام موجودیت کرده است.
	شعر ترکی/«صفالي بهمن آيي»
بهار سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی؛
گودرز حاتمی شاعر خوش ذوق کوثری، با آغاز بهار سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، شعری ترکی با عنوان «صفالي بهمن آيي» را سروده است.
 دستاوردهای انقلاب در گیوی/ صفر تا 100 شاخصه های توسعه و امکاناتی که برگرفته از انقلاب است
شهر تاریخی گیوی که از دیرباز به عنوان "دورد اِولَر" شهرت پیدا کرده، شاهد دستاوردهای بسیاری پس از انقلاب است؛ بطوری که مقایسه هر یک از شاخصه ها و امکانات زمان حال با گذشته را می توان مصداق فاصله بین صفر تا 100 عنوان کرد.
فراخوان مسابقه عکس سلفی در یوم الله 22 بهمن
به مناسبت گرامیداشت دهه مبارکه فجر مسابقه عکس سلفی در شهرستان بیله سوار برگزار می شود.
	بیانیه جوانان انقلابی شهرستان کوثر منتشر شد
همزمان با طلوع سی و هشتمین خورشید انقلاب اسلامی؛
ما جوانان، آحاد اُمت بصیر و فهیم همیشه حاضر در صحنه را به مشارکت چشمگیر و حضور فعال در برگزاری هر چه با شکوه‌تر آیین های ایام‌الله دهه فجر انقلاب اسلامی دعوت می نماییم.
	بیش از 60 برنامه شاخص ویژه دهه فجر در گیوی اجرا می شود
در سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی؛
همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر بیش از ۶۰ برنامه متنوع در قالب برنامه های مختلف ورزشی، فرهنگی، اجتماعی، جشن های شاد و مردمی و همچنین افتتاح و کلنگ زنی پروژه های مختلف عمرانی در شهرستان کوثر (گیوی) به اجرا در می آید.
 انقلاب اسلامی ایران و آرمان مبارزه با سلطه بیگانگان
انقلاب اسلامی ایران دو هدف عمده را در مبارزات خود پی گیری می کرد یکی در بعد داخلی که مبارزه با استبداد مطلق و حاکمیت قانون مد نظر بود و دیگری دخالت بی حد و حصر قدرت های بیگانه و به طور مشخص انگلستان، روسیه و آمریکا.
در آستانه ایام سفر زائرین اردبیل به مناطق عملیاتی دفاع مقدس در جنوب کشور اولین گروه خادمین به جنوب کشور اعزام شدند.
 شعر/ برای آتش نشانان قهرمان
گودرز حاتمی شاعر، نویسنده و فرهنگی اهل و ساکن شهر گیوی شعری را با عنوان " برای آتش نشانان قهرمان" در سوگ شهدای آتشنشان حادثه غم بار ساختمان"پلاسکو" سروده است.

صفحه‌ها