• باید اذعان کرد که نسل اولیه مدافعان انقلاب سختی های زیادی به دوش کشیدند و تمام توطئه های دشمنان را برای حفظ انقلاب به جان خریدند و برای آن قربانی دادند و نسل های بعدی که امروز با همان ایده، مدافعان حرم گشته اند، نیز با تمام کمبودها و نارسایی هایی که اول انقلاب بود بزرگ شدند و پرورش یافتند و همان هدف انقلاب را در حفاظت از حریم آل الله انجام می دهند که نسل اول در صیانت از انقلاب اسلامی کردند.
  •  پیام مشترک مسئولین شهرستان کوثر برای دعوت به راهپیمایی ۲۲ بهمن/امت اسلامی شعار"مرگ بر آمریکا" را با اقتدار فریاد خواهند زد
    پیام مشترک مسئولین شهرستان کوثر برای دعوت به راهپیمایی ۲۲ بهمن؛
    مسئولان کوثر مردم این شهرستان را برای حضور باشکوه در راهپیمایی ۲۲ بهمن دعوت کردند.

تازه ها

اخبار ويژه جهاد و مقاومت

در ششمین روز از بهار 96؛ فرمانده سپاه خلخال :
فرمانده سپاه خلخال از بدرقه 90 نفر از خواهران و دلشیفتگان کربلای شهدا از خلخال به مقصد خوزستان خبر داد.
امروز پیکر پاک سرباز شهید "نیکنام مهراوران" در میان استقبال بی نظیر مردم تشییع و در زادگاهش به خاک سپرده شد.
 کاروان راهیان نور بانوان شهرستان گرمی به مناطق عملیاتی جنوب اعزام شد
جانشین فرمانده سپاه ناحیه گرمی گفت: کاروان راهیان نور بانوان شهرستان گرمی امروز به مناطق عملیاتی جنوب کشور در دوران دفاع مقدس، اعزام شد.
صبح امروز کاروان راهیان نور عمومی شهرستان مشگین‌شهر با حضور 250 نفر در قالب 5 دستگاه اتوبوس عازم مناطق عملیاتی جنوب کشور شدند.
 فرمانده جدید حوزه روستایی مقاومت بخش فیروز کوثر معرفی شد
آیین تکریم و تودیع و معارفه فرمانده حوزه مقاومت بخش فیروز شهرستان کوثر امروز با حضور پاسداران و فرماندهان پایگاه های تابعه این بخش برگزار شد.
نشست جمع خوانی کتاب «شهید غیرت» با موضوع مروری بر بخشی از زندگی شهید مدافع حرم هاشم دهقانی نیا با حضور برخی از پاسداران و معاونت های سپاه استان اردبیل در کتابخانه مرکزی برگزار شد.
مراسم عزاداری و سوگواری سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) و ام ابیها از سوی هیات امنا و جوانان مسجد امام حسین(ع) اصلاندوز برگزار شد.
گزارش تصويري/
پیکر مطهر و مطهر يك شهید گمنام دوران دفاع مقدس امروز با حضور پرشور و باشکوه امت شهیدپرور و ولایتمدار شهرستان پارس آباد تشییع و به خاك سپرده شد.
یادواره شهدای دانشگاه علوم پزشکی اردبیل + تصاویر
با استقبال پرشور دانشگاهیان برگزار شد؛
یادواره شهدای دانشگاه علوم پزشکی اردبیل با حضور پر شور دانشگاهیان و روایتگری عظیم ابراهیم پور در مسجد این دانشگاه برگزار شد.
امروز برگزار شد؛
کاروان دانش آموزان دختر استان اردبیل با حضور مسئولین آموزش و پرورش، معاونین و مسئولین بسیج ناحیه مقاومت سپاه اردبیل در سالن ورزشی شهداء به مناطق جنگی سرزمین نور اعزام شدند.
امروز برگزار می شود؛
دانش آموزان دختر دوره متوسطه دوم مدارس استان اردبیل در قالب کاروان راهیان نور به مناطق جنگی جنوب کشور اعزام می شوند.
شهید محمد علي برزگر تيربارچي لشگر 31 عاشورا بود که در سال 1349 در پارس آباد متولد شد و در 4 اسفند ماه سال 1362 و در جزيره مجنون و عمليات خيبر به شهادت رسید و پیکرش پس از 14 سال مفقود الاثري پيدا شد.
12 اسفند؛
همزمان با دهه دوم فاطمیه و ایام شهادت حضرت زهرا (س) پیکر مطهر 3 شهید گمنام دوران دفاع مقدس در شهرستان پارسی آباد تشییع و خاکسپاری می شود.
در پی درگذشت والده سردار بسیجی محمدرضا نقدی و شهید محمدعلی نقدی، بسیج رسانه استان اردبیل پیام تسلیت صادر کرد.
ثبت‌نام کاروان‌ راهیان‌نور بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد بیله سوار آغاز شد
ثبت نام کاروان راهیان نور دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بیله سوار آغاز شد.

صفحه‌ها