تازه ها

اخبار ويژه جهاد و مقاومت

جانباز مدافع حرم:
مسئول دفتر نماینده ولی فقیه در سپاه و جانباز مدافع حرم گفت: راه مدافعان حرم همچنان تا پیروزی قدس شریف ادامه دارد و پیروزی نهایی به زودی در قدس گرفته خواهد شد.
	مراسم یادبود شهید مدافع حرم، بابک نوری هریس در کوثر برگزار شد/تصاویر
با حضور نماینده ولی فقیه در استان اردبیل،برگزار شد؛
با حضور نماینده ولی فقیه در استان اردبیل و دیگر مسئولان ارشد استانی و شهرستانی، مراسم یادبود شهید مدافع حرم، بابک نوری در روستای هریس شهرستان کوثر برگزار شد.
دو پروژه محرومیت زدایی بسیج سازندگی سپاه ناحیه عشایری در مدرسه سعادت قشلاق احمدلو اصلاندوز کلنگ زنی شد.
بسیج سازندگی بیله سوار، پیش رو در عرصه های جهادی و اقتصاد مقاومتی شهرستان +تصاویر
مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه بیله سوار با ارائه گزارشی از فعالیت های انجام گرفته در هفته بسیج گفت: بسیج سازندگی بیله سوار، پیش رو در عرصه های جهادی و اقتصاد مقاومتی شهرستان است.
 تصاویری دیده نشده از شهید مدافع حرم، بابک نوری هریس
تصاویر زیر مربوط به شهید مدافع حرم بابک نوری هریس است که یکشنبه هفته گذشته و در آخرین رو از عملیات آزادسازی شهر ابوکمال سوریه به مقام شامخ شهادت نائل آمد.
فرمانده سپاه استان اردبیل:
فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل، گفت: جنگ فعلی، جنگ فرهنگی، اقتصادی و روانی است ؛ باید از حواشی بدور ماند و منسجم بود و اتحاد داشت.
تیم بسیج سازندگی اردبیل متشکل از دو نفر پرستار، مهندس و 10 نفر از جهادگران با حضور در هشت روستای زلزله زده شهرستان ثلاث باباجانی استان کرمانشاه به یک هزار و 89 نفری این روستاها خدمات ارائه می دهد.
مسئول دفتر نمایندگژی ولی فقیه در سپاه اردبیل:
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهرستان اردبیل در یادواره شهدای محله امام رضا(ع) گفت: دیپلماسی خنده با دشمن حیله گر نتیجه ای نداشت.
وصال عاشقانه "شهید اسلامی" پس از 31 سال فراق/ بیله سواری ها در تشییع این شهید غوغا کردند
گزارش از مراسم تشییع شهید اسلامی در بیله سوار؛
بیله سوار، امروز میزبان صدها نفر عاشق و دلباخته‌ای بود که از سراسر شهرستان راهی این شهر مرزی و شهید پرور شدند تا پیکر خونین بال "حبیب اسلامی" را در آغوش بگیرند.
پدر شهید حمداله نعمتی همزمان با سالروز رحلت حضرت رسول اکرم(ص) و حضرت امام حسن مجتبی(ع) دار فانی را وداع گفت.
مراسم عزاداری خیابانی در نمین برگزار شد/ تصاویر
به مناسبت سالروز رحلت پیامبر (ص) و شهادت امام حسن (ع)؛
به مناسبت سالروز رحلت پیامبر (ص) و شهادت امام حسن (ع) مراسم عزاداری خیابانی در نمین برگزار شد.
معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل در نشست خبری برنامه های هفته بسیج را تشریح کرد.
به همت جهادگران؛
مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل، گفت: در شش ماهه نخست امسال 6 پروژه آبرسانی در روستاهای کمتر برخوردار این استان به همت جهادگران به بهره برداری رسید.
 شهدای گمنام گیوی غریب تر از فکه و طلاییه
پروژه ساماندهی مقبره شهدای گمنام گیوی پس از گذشت 4 سال همچنان بلاتکلیف مانده و با وجود تخصیص اعتبار و تامین پیمانکار این پروژه همچنان در بند مشتی بتن و آلماتور مهجور مانده است.
توسط بسیج سازندگی صورت گرفت؛
مسئول بسیج سازندگی سپاه حضرت عباس ع) استان اردبیل از مرمت ، بهسازی و تکمیل 26 خانه برای محرومان توسط جهادگران در این استان خبر داد.

صفحه‌ها